BALMAIN DOUBLEHAIR e. JUUKSEPIKENDUSED

Mõni aeg tagasi rääkisin oma Instagram storydes pikalt ja laialt juuste teemadel. See on teema, mida minu käest kõige enam küsitakse. Kui storydes rääkisin juuksehooldusest, oma juuksuritest jne, siis kõige tähelepanelikumad märkasid, et mul on juuksepikendused. Justnii, mulle on paigaldatud Balmain DoubleHair juuksed, mis on tänasel päeval kõige kiirem meetod püsijuuksepikenduste paigaldamisel. Ühtlasi kinnitusmeetod on niivõrd juuksesõbralik, et kahjustusi ma veel oma juustel kogenud ei ole.
Mõtlesin, et olen kaval ja lasen targematel rääkida. Nimelt Erica on naine, kes Balmain Paris Hair Couture maale toob ja tema on kõige targem inimene, kes sellel teemal sõna võtta saab. Ta oli nii lahke, et oli valmis kaamera ees rääkima ja näitama, kuidas DoubleHair juukseid paigaldatakse. Oma silm on kuningas ning lasengi nüüd teil rahus videot vaadata. Kellel aga jäi videopildist väheseks, siis tegime ka intervjuu, et kõik oleks puust ja punasest.
A ja kui küsite, kuidas mina rahul olen, siis ütlen ausalt…ma ei teeks iialgi nii pikka ja põhjaliku postitust, kui ma oma kohevatest juustest nii vaimustatud ei oleks. Üks miinus minu poolt ka – pikendused tekitavad sõltuvust, aga õnneks need ei tee minu juustele kurja.
NB! Balmain DoubleHair juukseid saab paigaldada Decoris Showroomis

Mille poolest erinevad Balmain DoubleHair juuksepikendused teistest turul saadavatest pikendusutest?
DoubleHair professionaalne meetod on hetkel turul olevatest meetoditest kindalsti kõige kiirem ja üks juuksesõbralikumatest. Meetod ise kujutab endast 8,5cm pikkust juukseriba, mis paigaldatakse silikonrõngastega.

Kui kaua võtab aega Balmain DoubleHair pikenduste paigaldamine?
Olenevalt sellest kas klient soovib lisada juustele volüümi või pkkust, tuleks valida sobiv ribade arv. Volüümi lisamiseks on ideaaalne lisada juustesse 3 riba, mis võrdub 60 keratiinsalguga. Selle paigaldamine võtab ajaliselt vaid 15-20 min.
Kui klient soovib lisaks volüümile lisada ka pikkust, siis on hea paigaldada 5 DoubleHair juukseriba, mis võrdub keskeltläbi 100 keratiinsalguga. Selle paigalduseks kulub 30 min.

Kui mitmes värvitoonis on võimalik pikendusi saada?
DoubleHair värvivalik on väga rikkalik ja siit leiab pea igat värvitooni. Valikus on ka punased ja oranžikad toonid, triibutatud ja ombre toonid.
IMG_9975

Kas neid juukseid tohib värvida?
Kuna Balmain kasutab 100% naturaalseid juukseid, siis tohib neid ka soovi korral värvida. Siinkohal tasuks muidugi võtta arvesse, et igasugune keemiline töötlemine vähendab mistahes juukselisandite eluiga.

Kui pikk on DoubleHair juuste eluiga?
Balmain juukselisandid on väga kõrgelt hinnatud ja seda ennekõike just kõrge kvaliteedi ja pika eluea tõttu! Kasutades Balmain professionaalseid juuksehooldusvahendeid, tagate juustele 6 kuulise garantii!

Kuidas DoubleHair juukseid hooldada?
Kõik juukselisandid vajavad samasugust hoolt nagu ka enda juuksed. Parim on kasutada niisutavaid ja juukseid tugevdavaid tooteid, mis toidavad ja ennetavad juuste katkemist. Kasutades Balmain professionaalseid juuksehooldusvahendeid, tagate juustele 6 kuulise garantii!
IMG_7622

Kui tihti tuleks käija hoolduses?
Kuna juuksed kasvavad keskeltläbi 1 cm kuus, siis on ideaalne on teostada hooldust 6-8 nädala tagant. Nii püsivad juuksed alati ilusad ja see on ühtlasi ka juustele endale kõige juuksesõbralikum.

Mis pikkuses on DoubleHair juuksed saadaval?
Balmain DoubleHair valikus on kaks pikkust. 40cm ja 55cm
IMG_9996

Kui palju Balmain DoubleHair pikendused maksavad?
Double Hair valikus on kahte erinevat sorti juukseid: Double Hair ja Double Hair Sik line. Esimene on parim valik õhulisele juuksele. Silk line sobib aga eriti siledale juuksele. Hinaded osas sõltub kõik paigadatavate ribade arvust. Paigaldades 3 riba tihenduseks, maksab see 240€-265€. Paigaldades 5 riba, tuleks arvestada 400€ väljaminekuga. 55cm juukseriba hind koos paigaldusega on 145€. Hinnad sisaldavad materjali koos paigaldusega.

Kui palju maksab hooldus?
Hoolduse hinanks on 10€ riba. See sisaldab riba eemaldamist ja uuesti paigaldamist. Seega teeb see 3 riba hoolduse hinnaks 30€ ja 5 riba hoolduse hinnaks 50€. Ajaliselt kulub hoolduse läbi viimiseks 20-35 min. See on oluliselt soodsam ja ajasäästlikum, kui mistahes teise pikenduse meetodi puhul.

Kui pikad peaksid olema enda juuksed, et DoubleHair pikendused näeksid välja loomulikud?
Üldiselt on reegel, et loomuliku tulemuse saavutamiseks ei tohiks paigaldatavad juuksed olla rohkem kui 2 korda pikemad enda juustest. See reegel kehtib kõigi pikenduse meetodite puhul. Siiski võiksid juuksed olla vähemalt õlgadeni. Küll aga mängib siin olulisemat rolli juuste tihedus. Nendel, kellel on väga õhukesed juuksed, ei ole see tõenäoliselt parim lahendus!
IMG_9986

Kas Balmain DoubleHair juukseid tohib igapäevaselt kuumtöödelda?
Jah, juukseid võib vajadusel kuumtöödelda. Siinkohal on oluline kaitsta juuksid sobivat kuumakaitset pakkuvate toodetega.

Kas DoubleHair juukseid on võimalik peast välja kammida?
Kui pikendused on korralikult paigaldatud, siis see ei ole võimalik. Küll aga on olnud juhus, kus klient on tulnud otse keratiini sirgendamisest Double Hair paigaldusse ja seda juuksurile mainimata. Keratiini sirgendamise järgselt ei saa paigaldada ühtegi pikenduse meetodit – libisevad peast välja.

Peamised plussid ja miinused
Plussid:

  • Kiire, lihtne ja korduvkasutatav juukselisand
  • Kohene volüüm ja pikkus
  • Pikk eluiga
  • Mitmekülgne paigaldus (clips, silikonrõngad, keratiin)
  • Kui kliendil on soovi anda juustele puhkust ja juustest eemaldada, siis saab riba külge paigaldada clip-in klambrid ja juukseriba saab endiselt kasutada ajutise clip-in pikendusena. Seega saab neid kasutada igal ajal.

Miinused:

  • Ei sobi nendele, kellel on väga õhukesed juuksed. 
  • Kuna juusked ise on sirged, siis ei sobi need väga lokkis juustele. Või siis tuleb kliendil arvestada igapäevase viimistlemisega. 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s