KOLM ÜLERIIET, MIS AITAVAD KÜLMALE VASTU ASTUDA.

IMG_7060
HEY!
Lugedes minu viimaseid blogipostitusi, siis “moeblogijast” pole enam jälgegi, haha. Kusjuures väga paljud avaldasid arvamust, et peaksin rohkem “elulisemaid” postitusi kirjutama. Olen sellega nõus ja olen oma mõtted ka selles suunas lendu lasknud. Küll aga leian, et vähem oluline ei ole miinuskraadide juures rääkida kehakatetest, ihihihihi. Oookay, lähme siis asja juurde…
Valisin Viru Keskuse Calvin Kleini esinduspoest kolm üleriiet, millega julgen külmale vastu astuda. Esimene ja ühtlasi just praegu-täna-ja-kohe kandmiseks lühike sulejope. Kui kraadiklaas ei kuku alla kümne miinukraadi, siis a-la-ti eelistan autoga sõitmiseks lühemat jopet, lisaks seda on nii palju lihtsam stiliseerida “igapäevaste” riietega. Isiklikult mulle ei meeldi kokku sobitada mom-jeans’e/boyfriend-jeans’e pika üleriidega, muidu näen välja justkui üks suur riietekuhi.

Teine ja ühtlasi ka kõige “formaalsem” üleriie ehk 100% villane mantel. Ütlen otse – olen lummatud!!!! Valikus on ka samasugune klassikaline beež mantel, kuid mul on siiski mingi teema hiirehalliga. Konkreetselt see komplekt sobib ideaalselt kontorisse, hiljem õhtusöögile, kuid vaimusilmis näen seda mantlit kandmas lõhkiste teksade ja tossudega.
IMG_7261

Kolmas ja kõige armastatum üleriie, mida olen oma Instagramis jaganud. Just nimelt, see sama oliivikarva jope, mille pildistasin üles koos Ben’iga kaunil sügispäeval. Minu postkasti laekus reaalselt kümneid ja kümneid küsimusi selle jope kohta. Lihtsalt ei saanud seda parkat kurvalt poodi rippuma jätta. Seekord aga hoopis julgem valik, haarasin kaasa kärts-oranži jope, sest kui tänaval ringi vaadata, siis peale musta teisi värve silma ei jää. Ja nagu Fokin ütleb, et igapäev peame justkui kellegi matuseid, värvidega lisame elule vürtsi.

Millist üleriiet Sa endale sooviksid? PS! Peagi GIVEAWAY minu Instagramis (@katriin91).

Wearing everything from the Calvin Klein store @Viru Keskus
Orange parka HERE
White down jacket cost 259.90€
Grey coat cost 279.90€
Pink hat HERE
Grey scarf HERE
Pink crew neck HERE
Black sunglasses HERE
Beige bag cost 159.90€
Black bag cost 179.90€

One thought on “KOLM ÜLERIIET, MIS AITAVAD KÜLMALE VASTU ASTUDA.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s