MIS KORREKTUURE OMA INSTAGRAMIS TEINUD OLEN?

IMG_9622
Viimasest (või viimastest…) häkkimistest on juba mõni nädal möödas ja olen tagasi oma “hobi/tööd” tegemas. Kui septembrikuud kuidagi nagu veel mäletan, siis oktoobrit pole olnud…
Vahepeal on justkui väga palju muutunud, kuid samas võib kõrvalt jälgides näida, et minu sotsiaalmaailma elu läheb täpselt sama koha pealt edasi, kus küberrünnakute tõttu pooleli jäi. Tegelikult korrektuure olen teinud piisavalt ja siiski sellest olukorrast õppinud.


Esmalt tegin korraliku puhastuse Instagram seinal, ehk siis sealt on kadunud enam kui 400 pilti. Küsite miks? Siis vastus on lihtne, mulle lihtsalt ei meeldinud see content, mida olen aastaid ehitanud, see mind hauda viiski. Kusjuures, see on sama hea tunne, nagu oleks garderoobis teinud massiivse puhastuse, kus kapis ripuvad ainult kõige lemmikumad esemed.
Teiseks ei jälgi enam 600 kasutajat, enam kui pooled said minu poolt kustutatud, kuna info, mis sealt tuli oli:
1) liiga-liiga palju
2) sisuvaene
3) sarnane kõikide kontodega
4) mitte motiveeriv
5) motivatsiooni alla tõmbav
ja mis peamine, see raiskas minu aega.
IMG_9612
Sisupoolelt muutus/muutub kõige enam kvaliteet, mida jälgijatega soovin jagada. Alles jätsin kaks suuremat partnerit, kellega olen juba pikemat aega koostööd teinud ja nendega ei ole kunagi ainsatki probleemi esinenud. Lisaks nende tooteid “reklaamides” justkui nagu ei teekski neile promo, sest usun nende brändi 100% ja olin nende fänn ammuilma enne seda, kui üldse käed surusime.
Ülejäänud “pisemad” koostööd on kas lõpetatud/ lõpetamisel või koostöö jätkub, aga ainult minu tingimustel. Mhm, võin tunduda hetkel üsna karm slash ülbe, aga MA EI TAHA ENAM TEHA MITTE ÜHTEGI SOTSIAALMEEDIA TÖÖD VASTU ENDA TAHTMIST. Lubasin endale, et ei “sponsoreeri” ainsatki firmat, mis mind 1000000% ei köida. Ausalt, mul ei ole vaja kosmeetikatoodete ladu, mis hiiglaslikus karbis tolmu koguvad või ootavad oma aega, mida suure tõenäosusega ei tule kunagi. Seega, miks ma peaks ühe šampoonipudeli pärast lolliks rabelema?
Uskuge või mitte, olen tegelikult siiski kõikidele koostööpartneritele ääretult tänulik, et mulle on saadetud tooteid testimiseks, aga see ei näi eriti usutavalt, kui 20 (või enam) instagrammerit samal päeval pildistab selle ühe ja sama kreemipotsiku ja kiidab veel takka ka…Seega olen avatud pakkumistele, mis on personaalsed ja millesse ise usun 200%.
IMG_9611
Kummaline on veel see, et väga paljud sõbrad ja kõrvalt jälgijad avasid ennast pärast seda, kui minu Instagram oli kadunud, öeldes justkui ühest suust, et kogu see Instagram “elu” on juba ammu ära tüüdanud. Kõikide influencerite sisu, mida nad toodavad on nagu copy-paste ja kedagi tõsiselt ei võeta, oleme justkui see nalja koht. Mitte, et enam sellega kunagi ise tegeleda ei tahaks ja kindlasti minu pildid ei ole võib-olla kõige inspireerivamad, aga vähemalt tean, et teen õiget ja ausat asja.
Kuid mis peamine, pärast kukkumist olen tagasi tantsulainel ja seda suuremalt kui iial varem! WOOOOOP.
Praegu aga tõmban siin joone alla, sest postitused venivad viimasel ajal juba raamatuteks.
Räägime
Kätriin

                              I am wearing shoes, bag and sunglasses from Aldo.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s