SUPERMOOD X LOVERTE

Olen ülipikalt planeerinud jagada oma viimase aja ilulemmikuid. Üldjuhul tõesti keskendun vaid moevaldkonnale, aga kui mind mõni ilubränd niivõrd kõnetab, siis olen valmis võtma selle aja ja maailmaga seda jagama.
Ilma pikema sissejuhatuseta räägin kosmeetikabrändist, mis võib-olla ei olegi veel niivõrd laiale auditooriumile tuttav, kuid isiklikult olen brändile truu olnud juba pea kaks aastat. Täpsemalt tuleb juttu siis SUPERMOOD kaubamärgist, mis pärineb Soomest. Olen kahe käega poolt meie naabrite kosmeetikabrändidest, kuna need tooted sobituvad meie nahaga kõige enam. Tegelikult on tegemist üldse kõrgkvaliteetse ökokosmeetikaga, väga tänapäevases võtmes. Iga koostisosa on Soomes tunnustatud “eco-certified” märgiga.
Supermood tooteliinil on 3 meeleolu – Egoboost ehk pinguldab nahka ja tõstab immuunsust, Beauty Sleep ehk noorendab nahka öösel ja Youth Glo ehk muudab naha säravaks ning ennetab vananemist. Hetkel kasutan Beauty Sleep ja Youth Glo sarja, millest viimane on võidelnud koha minu südamesse.
IMG_1685
Kuna tooteid, mida igapäevaselt kasutan on terve suur korvitäis, siis tooksin välja oma täielikud lemmikud. Esimesena meenub mulle kohe Babyface Mask (SIIN), mis muudab naha beebipehmeks ning turgutab jõuliselt väsinud nägu. Teine toode, ilma milleta enam oma elu ette ei kujuta on Radiance Oil (SIIN) mis niisutab nahka kõige sügavamates kihtides. Õli on saadaval ainult 15ml klaasikeses, mis tähendab, et tegu on luksusega. Kolmas lemmik-lemmik toode läheb taaskord Youth Glo kategooriasse, milleks on Radiance Serum (SIIN), mis sisaldab valgustpeegeldavaid koostisosi, mis ühtlasi annavad nahale õrna sära. Viimaks tahan pakkuda tähelepanu tootele Absolute Bliss Serum, mida nimetatakse teise sõnaga kui “kuninglik” seerum. See toode sobib kasutamiseks öösel, mis toob nahale värske ja puhanud ilme. Kusjuures, seda toodet võib kasutada ka silmaümbruses.

IMG_1693
Kõiki neid tooteid saab soetada lisaks Kaubamajale ja Decoris Showroomile nüüd ka mugavalt Loverte ilukaubamajas. Tegelikult alates tänasest ja kuni 2. oktoobrini saad soetada Supermood kõiki tooteid soodushindadega ning kui osta Supermood kreemi, seerumit või õli, siis saad kingituseks kaasa Hiina meditsiinist pärit GUA SHA kivi. Gua Sha kivi on mõeldud näo ja kaela mašaasiks, mida Aasia riikides on kasutatud juba pea 700 aastat ja mille teine nimetus on “idamaine botox”.

Räägime,
Kätriin

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s