ROOSA NÄDAL

buduaaaar
Oi tere blogi! Miljon aastat, kas pole?
Suvi on olnud täis erinevaid üritusi ja olgem ausad, sellise kuumalainega ei kutsu üldse arvutikaant tõstma. August on justkui nagu veel see viimane puhkusekuu, aga siiski sügis ja uus hooaeg tulevad täiskiirusel selga, siis on tegelikult viimane aeg end taas kokku võtta. Kui aus olla, siis tegelikult isegi naudin pikki tunde arvutiekraani ees ja uue aasta plaanide tegemist. Siiski kõik on uus septembrikuus.
Tegelikult mul oli täna siia asja ka. Nimelt Buduaari veebikeskkonnas ringi liikudes jäi silma artikkel Roosast Nädalast, mis on lihtsas keeles öeldes sooduspakkumiste nädal. Külastasin www.roosanadal.ee lehte, kus on välja toodud erinevate brändide superdiilid ja kellele ei meeldiks allahindlused?
Ausalt öeldes läksin isegi päris elevile, kuna mitmed kauplused, mida ise külastan on just selle nädala lõpuni langetanud hinnad pea poole võrra. Mõtlesin kohe ka oma sõprade, pere ja jälgijate peale, kes võiksid samuti sellest teadlikud olla.
Ühesõnaga, kõik pakkumised on välja toodud SIIN, kuid jagan teiega siiski paar oma lemmik diili ja ostu.
Esmalt kutsus uudistama Cellbes veebikaubamaja. Teadsin, et sealt võib leida moekaupasid, kuid hoopis suurema üllatuse osaliseks sain, kui vaatasin “kodu” osakonda. Eriti suurt elevust tekitasid voodipesud, lauanõud ning valgustid ja just koduosakonna soodustooted jõudsid ka ostukorvi. Esimesena, mis silma jäi oli koorevalge päevatekk (vaata SIIN), mille kokkuhoid oli lausa 45.24€. Teine toode, mis tähelepanu tõmbas oli aknalamp, mis sobib ideaalselt kodukontorisse (vaata SIIN). Last but not least leidsin lõpuuuuks oma koogikuningannast sõbrannale 3-osalise köögi komplekti, mis sisladab põlle, kahte pajalappi ja kardinat. Kusjuures need kõik kolm toodet on ühe ja sama disainiga, mis sulanduvad tema uhiuue minilistliku köögiga valatult (vaata SIIN).
Teiseks sain teada, et Foorumi Keskuses asuv imeline teksabränd Replay on kukutanud oma hinnad lausa 60%. Mitmed sõbrannad on Replay brändist niivõrd vaimustuses, et nende kapis peale Replay teksapüskte muud brändi ei leiagi.
Olen ülipikalt mõelnud soetada endale sirgendava juukseharja, mis põhimõtteliselt peaks tegema ära sama töö, mida teeb klassikaline sirgendaja, kuid kordades kiiremini, lihtsamalt ja valutumalt. Roosa Nädala raames pakub Euronics kõikidele Babyliss juuksehooldustoodetele kuni 50% allahindlust. Usun, et nüüd on lõpuks õige aeg soetada kaua tahetud sirgendava juukseharja. Vaata toodet SIIN.
Kes aga moe- ja ilukaupadest või tehnikast huvitatud ei ole, siis Ristikheina Kohvik pakub roosadele makroonidele 2=3 diili.

Head raha kokkuhoidmist,
Kätriin

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s