RIGA FASHION WEEK DAY 1

Processed with VSCO with hb1 preset
Olen Riia moenädalalt tagasi, küll aga ülimalt väsinult, kuid samas on jälle nii palju mida meenutada. Neljapäev ja laupäev kulusid enamasti autosõidule, kuid selle eest saime reedel 5-6 tundi jutti pildistada. Materjali mida jagada on nüüd küll paari nädala jagu. Moenädalale sõitsime 5-seeria BMWga, mille andis meile kasutusse SIXT autorent. Kogu protsess alates auto kättesaamisest, kuni tagastamiseni käis niivõrd lihtsalt ja kiirelt ning kõik tüdrukud armusid valge nahksisuga BMWsse.
Neljapäeval Grand Poet Hotelli sisse seades oli meil tunnike aega, et end esimesele šõule valmis sättida. Phhh ja see hotell…täiesti e-ba-real-ne mis disain, enamik pilte tegimegi hotelli seinte vahel, kuna nurki ja kohti mida kasutada oli igal sammul. Kui peaksin Riiga tagasi sõitma, siis siin pole mõtlemiseks kohta, millises hotellis peatuda. Soovita(me)n soojalt!!!
Anyways, esimesel õhtul kandsin Storets veebipoest soetatud co-ord komplekti. Panin sellele silma peale juba päris mitu kuud tagasi ning vahetult enne RFW tegin kiirtellimuse. Kahjuks mul ei ole teiele selle komplekti linki jagada, kuna tundub, et sain viimase eksemplari. Võtame seda siis nii, et ju siis pidin selle endale saama. Peagi jagan ka teise päeva look’i ning mõlema komplekti puhul on vaid üks märksana “klassikaline”. Justkui võiks moenädalal üle raamide hüpata, kuid nii tunnen end just kõige mugavamalt ja kindlamalt.
Räägime
Kätriin
                 I am wearing Storets co-ord/ Saint Laurent bag/ Stuart Weitzman boots

Processed with VSCO with hb1 preset

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s