WHITE & RED COMBO

Processed with VSCO with hb1 preset

Ma olen nii-nii elevil, homme sõidan koos oma lemmik blogijatega Riiga. Moe-entusiastid ilmselt juba aimavad, mis meid sellel nädalalõpul naabrite juurde viib. Aga jätame midagi üllatuseks ka, ei saa ju kohe kõike ära rääkida, kuigi väga tahaks, ihihihi.
Ehk panite juba tähele, siis üle mitme kuu võtsin taaskord kaamera kätte ja tegin Eestis täispika shoot’i. Sellel aastal oli talv tõesti kuidagi väga raske ja pikale veniv. Eile küll sadas hoolega lund, aga juba see teadmine, et officiali algas KEVAD! See oli juba suur põhjus, miks hüpata taaskord kaamera ette. Üllataval kombel olen tulemusega tõesti väga rahul. Olin vaimselt valmis läbikülmunud kehast ja külmast klaasistunud pilgust, aga ei, ma isegi nautsin seda protsessi. Vanalinna vaadates ikkagi avastasin, et pole meie pisikesel Tallinnal midagi viga! Olenemata miinuskraadidest on kevad alanud suurepäraselt.
Rääkides outfitist, siis ärge muretsege, ausalt ma ei käi veel nahktagides (kuigi tahaaaaks), aga suurte talvejopede pildistamine lihtsalt ei ole minu teema. Kannan head-to-toe Bershka kevadkollektsiooni ja mis siin salata, olen lummatud! Võtsin koju kaasa kolm komplekti, millest valisin välja ühe ning ausalt, väga raske oli seda ühte valida. Näete mind veel palju Bershka riietes liiklemas nii siin, kui ka tänavapildis. PS! Kes otsib mõnusaid loose fit pükse, siis neid on seal kümnetes eri värvide ja tegumoega.
Räägime
Kätriin
Wearing everything from the Bershka.
trousers HERE
jacket HERE
t-shirt HERE
bag HERE

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s