I AM BACK!

Processed with VSCO with a5 preset

Oh hey!
Mul pole õrna aimugi, millal teiega viimati blogis jutustasin, oli see 1,5 kuud tagasi? Kus ma siis vahepeal olin? Mida teinud? Ja mis on minu uued plaanid? Proovin neile küsimustele nüüd vastama hakata.
Ehk olete juba märganud, et katriinkubar.com platvorm on finally uuenenud. Lõpuks ometi leidsid probleemid tee lahenduseni, alustades juba sellest, et kirja suurus on nüüd väiksem, teiseks ja kolmandaks saab nüüd minu tegemiste kohta paremini informatsiooni kätte.
Aga kus siis ikka vahepeal olnud olen ja mida teinud? Peale jõule võtsime Joeliga pisut aja maha ning viimasel ajal on tulnud ette päris palju reisimist ning ajal, mil oli suur tahe blogimise juurde naaseda, tabas mind pikk ja kurnav viirushaigus. Enne L’oreal x Balmain üritust Vilniuses jäin pisut tõbiseks ning Tallinnasse naastes määrati juba samal päeval antibiootikumid. Terveks saades tähistasime Joeli sünnipäeva Itaalias ning reisilt naastes algas kõik otsast peale, taaskord määrati antibiootikumid ning nüüd kui pikale veninud ravikuur on läbi, proovin olla maksimaalselt tubli ja siia rohkem kvaliteetset sisu luua.
Reedel aga sõidan Pariisi, kus siis Innaga viime läbi ühe järjekordse miniprojekti, mille teieni toome. Pisut keeruline on sellises ilmas inspireerivaid outfit pilte luua, kuid sellest hoolimata ei jäta teid siia kukalt sügama. Keskendun nüüd mõnda aega sisukamatele postitustele ning soovin end teile rohkem avada. Lisaks tutvustan rohkem oma elustiili, räägin oma argipäevast, toitumisest, tööst, reisimisest ja paljust muust.
Et esimene postitus nüüd päris nii igav ja sisuta ka ei oleks, otsustasin koos teiega avada oma esimese Dior’i karbikese. Pärast pikka kaalutlemist soetasin oma pisikese unistuse paar nädalat tagasi Milaanost. Pikalt tundsin puudust igapäevasest mustast kotist ja leidsin, et Dior (r)evolition on täpselt see, mida otsinud olen.
Räägime,
Kätriin

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s