TESTING CHI LUXURY HAIR CARE

Processed with VSCO with a5 preset
Mõni aeg tagasi võttis Tradehouse minuga ühendust, et annaksin oma hinnangu CHI Luxury Black Seed Oil juuksehooldus tootesarjale ja FEMELL käsifoonile. Suurima heameelega olin valmis katsetama ja oma ausat hinnangut teiega jagama. Varem olen kasutanud ka CHI Argan Oil tootesarja & I LOVE IT (loe: SIIT).

Alustan siis juuksehooldusest. Kas olete muidu kuulnud Kardashian õdede mustköömneõli tootesarjast? Isegi oli plaan seda sarja proovida, kuid siiski jäi katsetamata…või siiski…tegelikult on tegemist täpselt sama tootesarjaga, lihtsalt Kardashianitega lõppes koostöö ning CHI jätkas oma liiniga, kuid sama sisuga.
Nagu juba mainitud, siis tooted sisaldavad mustköömeõli, mis taastab juuste pehmuse, sileduse ja läike. Mustköömneõli oli üks ihaldatuimatest kosmeetilistest ja raviomadustega õlidest muistses Egiptuses, mida kasutas ka Kleopatra ja teised kõrgemast seisusest naised ja mehed ilueliksiirina, haavaparandajana, haiguste ravimina ja organismi üldtugevdava vahendina.
Processed with VSCO with a5 preset
Mind on “õnnistatud” lokkis juustega, mis on loomupäraselt kuivad ja katkised. CHI Luxury šampoon on väga toitev, mis lisaks raviomadustele lisab ka korralikult volüümi. Šampoon sisaldab õli, mis peaks justkui juuksed pisut raskeks muutma, kuid vastupidi, tulemuseks on õhulised, läikivad ja kohevad kiharad.
Osta toode SIIT.
Processed with VSCO with a5 preset
Iga pesuga ei kasutagi tegelikult palsamit, kuna vajan suuremat turgutust, kui palsam suuta pakub. Kuid siiski, tegin proovi ja olen tulemusega enam kui rahul. Vabalt võib maski CHI Luxury palsami vastu välja vahetada, kuna selle koostis on sama paks, kui mõnel maskil. Palsam taastab kahjustatud juuste niiskusvaru ja toidab neid vajalikke vitamiinide ja antioksüdantidega. Tulemuseks on pehmed, kergesti kammitavad ja hõlpsasti viimistletavad juuksed.
Osta toode SIIT.
Processed with VSCO with a5 preset
Üks parimaid maske, mida proovinud olen ja uskuge, proovitud toodete list on meetrine. CHI Revitalizing mask sobib kahjustatud ja töödeldud juustele. Soovitan toodet kasutada üks kord nädalas, kuna see on tõesti ülimalt intensiivse toimega. Kes aga võitlevad kahususega, siis see on MUST HAVE!
Osta toode SIIT.
Processed with VSCO with a5 preset
Last but not least. Mitte kunagi ei lõpeta juuksehooldust ilma õlita ning CHI Luxury Dry Oil muudab juuksed tugevaks, paksuks ja võrratult läikivaks. Tänu kergele koostisele imendub kiiresti, niisutades ja siludes juukseid jääke jätmata.
Osta toode SIIT.
Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset
Föönide osas ei ole suurim asjatundja, kuna peaaegu, et ei kasutagi seda. Põhjus number üks, see on teada tuntud juuste kuivataja ning teiseks minu ürgne föön laseb nii kuuma õhku, et lihtsalt ei raatsi oma juustele niivõrd palju haiget teha. Küll aga katsetasin Femell fööni ja kardan, et enam ilma ei saa. Kuna tootel on 3 kuumusastet, siis madalaim on 30-kraadi, mis peaaegu, et ei kahjustagi juukseid, kuid lõpptulemus on isegi kiirem, kui minu iidsel föönil. Lisaks kolmele temperatuuriastmele on tegemist siiani kõige vaiksema kuivatajaga, mida kasutanud olen (k.a juuksuris). Tegemist on äärmiselt vaikse fööniga, kus on kasutatud revolutsioonilist müra summutavat süsteemi.
Osta toode SIIT.

Räägime,
Kätriin

Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s