LAST-MINUTE GIFT IDEAS FOR HIM & HER

Ma ei tea kuidas Teiega, aga mina lihtsalt ei õpi…igal aastal on mul a-la-ti veel mõned kingitused paar päeva enne jõuluõhtut tegemata. Lisaks kodustele tuleb pakikesi teha veel sõpradele, õpilastele, kollegeedile (ja kindlasti veel kellegile). Selleks, et aidata “omasuguseid”, siis koostöös GUESSiga valisin välja 5 kingitust naisele ja mehele. Hinnad jäävad enamasti alla 50€, kuid sealjuures on tegemist siiski kvaliteetbrändiga ning ei jäta kedagi külmaks. Kõik tooted on saadaval Viru Keskuse GUESS esinduskauplusest. Head šoppamist.
Milline naine ütleks ära ühest kotist? See ei pea olema ilmtingimata suur tote bag. Minul on alati puudu üks pisike “rahakoti” moodi kotike…kuidas nüüd seda seletada. See on mikro mõõtudes kott, mis mahub pisikese clutchi sisse. Sinna mahutad sularaha, mündid, pangakaardi ja võtmed. See on kott, mis käib alati reisidel kaasas, kuid millegipärast seda kunagi ei ole ja osta ka ei raatsi.
HIND: ussinahkne ja must kott 38€/ roosa kott 42€
Processed with VSCO with a5 preset
Kas on üldse võimalik, et salle on kellegil ülearu? Pigem on neid puudu. Justkui iga mantli juurde sobib erinev värv ja tegumood. Minu vaieldamatult lemmikud GUESSi sallid on Viru Keskuses saadaval lausa kolmes värvis.
HIND: 49€
Processed with VSCO with a5 preset
Kui jutt läks juba sallide peale, siis ei saa mööda vaadata ka kinnastest, mis kipuvad alailma kaduma. Valisin välja kahed villased ja ühed nahkkindad.
HIND: villased kindad 32€/ nahkkindad 60€
Processed with VSCO with a5 preset
Naise enesekindluse etalon on teadagi kvaliteetne pesu. Sitsile ja satsile eelistan eelkõige lihtsust ja mugavust ning käsi südamel võin öelda, et GUESSi puuvillane pesu on minu top 3.
HIND: stringid 15€/ rinnahoidja 39.80€
Processed with VSCO with a5 preset
Kes on naiste parimad sõbrad? Loomulikult teemandid.
Ehete valik GUESSis on meeeeeletu, sealt leiavad kõik endale midagi, nii kulla, kui ka hõbeda austajad. Just selle teise kasuks tegin seekord valiku ning lähtusin reeglist, et vähem-on-rohkem.
HIND: käevõru 49€/ kaelakee 70€/ kõrvarõngad 57€/ käekell 99€

Nüüd siis lõpuks jõudis järg meie kallite meesteni.
Milline mees lahkub toast ilma püksirihmata? No-One. GUESSi rihma valik on tõeliselt suur, sealt leiab rihma nii teksapüksile, kui ülikonnale. Mina aga valisin midagi kõikidele.
HIND: pruun rihm 38€/ ülikonna rihm 53€/ logoga rihm 60€

Rahakoti kinkimine on väga populaarne, usun et ka Sinagi oled oma elujooksel ühe kingitusena saanud või hoopiski ise kinkinud. GUESS on oma rahakottide poolest väga tuntud ning isiklikult olen omanud kahte. Julgen soovitada!
HIND: ilma kirjadeta rahakott 70€/ logoga rahakott 65€

Ainukesed ehted, mida meeste puhul suudan aktsepteerida on käekell ja mehelikud nahast võrud või tagasihoidlik metallist/nahast kee. Valisin välja 4 käevõru ja igapäevase käekella.
HIND: käekell 99€/ paksem võru 94€/ pisikesed rihmad 57€, 60€, 90€

Kui varem tundus, et mehed ei taha üldse mütse kanda, siis nüüd on justkui rollid vahetunud. Pigem panevad naised kapuutsi pähe ning mehed kannavad peakatteid. Meie peres on igatahes niipidi, hihi.
HIND: must ja hall müts 26€/ kirju müts 32€

Kõige lihtsam kingitus mehele on kvaliteetne pesu. Stiiliga on raske mööda panna ning nimetage mulle üks meesterahvas, kellel pesukapp uputaks?
HIND: ühene pakk 22€/ kahene pakk 38€

NB! Kui ostukeskusesse pole tahtmist trügida, siis tee mugavalt kõik ostud SIIT.

Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s