WHAT I PICKED UP FROM STUART WEITZMAN

Processed with VSCO with a5 preset
Nagu juba pealkiri ütleb, siis täna piilume ühte ostukotti, mille soetasin New Yorkist. Kindlasti kõige luksuslikum ja meeldejäävaim ostukogemus oli Stuart Weitzman poes, kus realiseerisin ühe oma unistustest, mis mõlkus minu mõtetes juba paar head aastat.
Sellest hetkest, kui mulle on saanud südamelähedaseks over-the-knee saapad, siis need olid esimesed, mida kohe sotsiaalmeedias märkasin – Stuart Weitzman highland boots! Ükskõik, kui palju ka teised brändid ei üritaks luua ideaalseid ülepõlve ulatuvaid saapaid, siis õnneks või kahjuks ei ole veel proovinud ega näinud mitte ühtegi paari, mis mulle päriselt ka meeldiks. Igal paaril on justkui midagi puudu (või üle…). Mul on taolisi saapaid olnud enam kui 5-6 paari ja a-la-ti jäävad need riiulisse seisma või leiavad tee uuele omanikule.
Mõeldud tehtud, kaua jaksan ennast petta? Minu jaoks lihtsalt ei ole ilusamaid saapaid, kui on Stuartid. Võibolla oli viga selles, et olin neid varem proovinud ja see tunne ei kadunud peast. Igatahes, teretulemast perekonda!
Värvi valisin praktilisuse järgi, jah loomulikult on hallid või kreemikad Stuartid jumalikud, kuid klassika austajana jäin truuks mustale. Lisaks kõigele muudab must saabas jala sihvakamaks. Kombineerisin omavahel musta naiseliku saapa ning valge “meeste” triiksärk kleidi – klassika! Mul on veel nii palju ideid, kuidas hakkan neid kandma ning kindlasti jagan oma mõtteid ka teiega.
Räägime,
Kätriin
   Stuart Weitzman boots (HERE)/ Asos dress (HERE)/ Celine sunglasses (HERE)/ YSL bag 
Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset
Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s