BLUE MONDAY

Processed with VSCO with hb1 preset
Kui ärkad esmaspäeval ilma äratuskellata ja väljas on valge, siis on selge, et oled sisse maganud. Ja vot järelikult 1,5 tundi olin unevõlas. Kui muidu sisse magades olen maksimaalselt pahane, siis täna mõtlesin, et ju siis keha vajas pisut ekstra und. Proovin kiirelt raja peale saada, sest nüüd kaks päeva tuleb jälgida minutitäpsusega paika pandud kalendrit, sest…. sõidan kaheks nädalaks Eestist ära, kuid sellest räägin täpsemalt siis, kui olen juba lennujaamas, hehe.
Tallinn Fashion Weekile outfite valides külastasin H&M showroomi ning lisaks moenädalale riideid valides panin silma peale ka toodetele, mis nägid välja kas villased, karvased või vähemalt väga soojad. Just see sama kahe linnuga kampsun oli esimene, mida silm haaras ning selle koostist vaadates märkasin, et tegemist on 100% mohäärvillaga ja tuleb tunnistada, et ammu pole midagi nii praktilist oma garderoobis kohanud.
Oh ja see karvik…seda nähes mõtlesin kohe, et see on asi, mida ma KINDLASTI selga ei proovi, sest esiteks üleriiete kapp upub taolistest jakkidest ning kui aus olla, siis teiseks olen nendest juba suhteliselt väsinud. Haha, but never say never! Siin ma nüüd olen…istun oma täielikult uue lemmiku jopega ja kas keegi on üldse nii palju häid kommentaare ühegi teise üleriide kohta öelnud? Vastus on EI 😀 !!! Ju siis on asi helges mündikas rohelises värvis või tõesti on karvased veel IN?
Räägime,
Kätriin
                                Coat & knitwear are from H&M (coming soon to stores)
Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram

4 thoughts on “BLUE MONDAY

    1. Heii! Jaa nii rahul selle kampsikuga 🙂 aitäh sulle! Aga jah, alles tuleb või ehk juba täna isegi olemas. Kuna see on Trend kollektsioonist, siis ilmselt ainult Postimaja H&M’ist võib seda leida, aga pead ei anna.
      K.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s