“FEMME OF THE YEAR”

Processed with VSCO with a5 preset
Beanie’d
ja baker boy mütsid on moeteadlike lemmik aksessuaar sellel hooajal, kuid mitte keegi ei saa vastu barettile, mille võtsid prantsalsed ja hispaanlased kasutusele juba 1840. aastal. Kas teadsite, et meresinine barett oli lihtsa prantsuse töölise tavaline peakate. Teised värvid, eeskätt punane ja roheline, annavad märku sõjalisest vaprusest ja eriväljaõppest. Rahva seas algselt kandsid seda sportlased ning aastaid hiljem jõudis barett ka moeakendele. Barett on klassika ja jääb selleks ning kes ei tahaks mõnikord tekitada pisut prantsuse meeleolu.
Teadagi on punane selle hooaja HITT värv ning kõik, kes vähegi trendi jälgivad, omavad täna ühte punast elementi oma garderoobis. Minul aga on punasega love-hate suhe ja ei pea end nii rikkaks, et iga uue trendiga saaksin kohe kaasa joosta, seega proovin enne igat ostu pisut selge peaga mõelda. Nagu ütlesin, et kord armastan ja teinekord vihkan punast, siis täna ARMASTAN! Oma iha rahuldamiseks otsustasin hoopis punase aksessuaari kasuks ja selleks on barett. Loomulikult ihkan klassikalist Diori peakatet, kuid uskuge, Pull&Bear’i 9.99€ maksev barett (HERE) teeb oma töö ideaalselt ära. Lisaks ei saanud oma näppe eemale hoida “Femme of the year” t-särgist (HERE). Haha, see särk on tõesti nii motiveeriv.
Praegu aga pean siin punkti panema, kuna Tallinn Fashion Week’i jaoks on vaja pisut ettevalmistusi teha. Muide täna on ju kauaoodatud Kuldnõel. Nominendid on Kristiina Viirpalu, Marit Ilison ja Kadri Kruus. Minul on oma lemmik välja valitud ning hoian tugevalt pöidlad pihus. Kellele annad Sina oma panuse?
PS! Asukoht ei olnud valitud taustale jäävast punase vihmavarju järgi, see lihtsalt juhtus nii haha.
Räägime,
Kätriin
                                      Wearing everything from the PULL&BEAR store
beret HERE/ T-Shirt HERE/ bomber HERE/ skirt HERE
Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 preset

Processed with VSCO with a5 presetFollow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram

 

2 thoughts on ““FEMME OF THE YEAR”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s