26th BIRTHDAY

JPA_2301_Fotor
Oeh, hõljun roosas mullis ja ümbritsetud armastusest. Öösel kell 2 jätsin maha juubeliaasta ning tänasest käin 26ndaid, hehe. Kusjuures 25 tundus kuidagi minu jaoks nii vana, kuid 26 pole üldse nii hull, haha. Pigem tunnen end hoopis nooremana ja täis energiat.
Laupäeval pidasin üle kaheksa aasta ühe korraliku sünnipäevapeo (peagi tuleb sellest eraldi postitus, hehe) ning püstitasin sinna blogispoti, kus minu kallid külalised said pisut blogimises kätt proovida ning teemaks oli “Mina & Sina” või “#Kätriin26 pidu”. Aitäh teile kõigile, you mean the world to me! Ning head lugemist 🙂
Make up by MY FAVOURITE Triin Voldek 
Pictures by Marleen Muhuste 
   Skirt (HERE) & shoes (HERE) from Zara/ shirt from H&M Studio (HERE)/ Chanel brooch
JPA_2234_Fotor
Hey armsad, täna on 23. september ja kell on 18:45 ning see postitus siin on mulle kui kullaauk. Tekst on kirjutatud minu kõige kallimate inimeste poolt minu 26nda sünnipäeva peol. Mul pole õrna aimugi, milline see siin kõik välja hakkab nägema, aga süda hüppab küll juba rinnust välja. Loodan, et teile, minu kallid lugejad, meeldib see postitus ning pidulistele soovin head PIDU!
Kätriin
JPA_2259_Fotor
Just praegu lõppes kaskadööride casting. Kõik kaskadööri kandidaadid kehastusid hetkeks Jamas Bondideks. Bondide seast selgitati välja kõige Bondim. Selleks osutus Bond, kelle pärisnimi on (Käts ja Karu teavad. – sain teada! Tema nimi on Karel ). Nüüd ootame huviga, kuidas hakatakse välja selgitama parimat näitlejat ja tantsijat 🙂 (kirja pani Peeter kell 21.17) (muuseas, kõik külalised on veel kained ja viisakad)
———————————–
Oi, Kätu! Sinuga on ikka väga-väga palju vahvaid seiklusi ja mälestusi. Tunneme teineteist kohe-kohe juba 26 aastat. Eredaimad mälestused on muidugi vanaema juures barbie-mängud, kus pidime ju ometi võimalikult palju asju kaasa võtma (õnneks oli meil väga palju samasugust barbie-kraami ning topelt võtma ei pidanud) ja vanaema juures tantsuesinemised, mis on kindlasti sind väga palju tantsu juurde suunanud 😀
Olen kindel, et ka sinul jääb tempel mällu igaveseks see “tore” üllatus, kuidas me õhinal sinu kääbushamstreid vaatama läksime….kahest oli alles veel üks- shokk missugune kahele pisikesele neiule.
Sinu ainus ja armas onutütar.
JPA_2285_Fotor
Mitmeid aastakümneid koos, mitmeid ka lahus, aga best ever oled ikka. Okay. Panen siis ühe loo oma babesi kohta ka. Oli üks ilus päev kus vanust oli heal juhul 9. Päike paistis ja onn Viljandi järve ääres vajas ehitamist. All good, onni töö tehtud.. kojuminek. Aga kuidas? Jõgi vajab ületamist: Elmetliis nagu hea kamandaja ikka, palus siis Kätriin Kübaral üle jõe hüpata ja kõik korras. Nähtud, tehtud.. aga… kõik ei läinudki nii nagu nähtud. KätriinKübar kukkus hoopis jõkke sisse .. ja nii et plätu (probs      Nike) jäi mudasse kinni. Ehk siis…New day, new challenge – plätu tuli välja kaevata… kaevati 3 tundi. Üks leiti, teist mitte. End of story.
Seega, eks pool läheb ikka kaduma, aga pool tähtsamat poolt ikka jääb ja see on Sul ka jäänud mu hun xx. Love u to the Moon and back. #vamos #favegirlontheplanet
———————————–
See oli 8 aastat tagasi üks neljapäeva hilisõhtu kui sai välja otsitud parim retsept ja kokku ostetud koogimaterjal ja vorm, selleks et Kätsile soovida õnne täisealiseks saamise puhul. Kook sai valmis ja Käts hommikul koolis koogiga üllatatud. Nagu Kätsiga ikka, juhtub alati midagi… Koolist koju minnes helistab Kübar, et kook kukkus kodu ukse ees ümber… Seekord jäi siis kook maitsmata.. Loodan, et su südametunnistus ikka mäletab, kelle koogi ümber keerasid J
JPA_2251_Fotor
Sama minilinna tüdrukutena teadsime loomulikult üksteist nii ja naa pidi, aga see päev kui otsustasime spontaanselt Tallinnas kokku saada ja ajada vähe juttu ei unune kunagi mul ilmselt. Uskumatu, et saades kokku peaaegu võhivõõraga on võimalik nii hästi klikkida esimesest lausest peale. Teadsin sealsamas Komeedis, et sa oled minu inimene ja sinuga hakkame me veel palju suhtlema ning juttu oleks jätkund veel kaumekas kui ühine huvi shoppamise vastu poleks vahele tulnud, milles klappisime ka nagu sukk ja saabas haha. Oleks vaid teadnud, et ‘palju suhtlemise’ asemel oled üks tähtsamaid nimesid veel 3 aastat hiljemgi – samad huvid, 2 tunnised telefoni ja Skype kõned, kokkusaamised kust kumbki ära ei saa kuidagi minna ja kõik toredad seiklused blogimaailmas kui ka sellest väljas. Täna sain sinu kohta uut jällegi teada, aga tähtsamaiks pean ma meie 7 tunnist sõitu Rootsis Lundist Stockholmi, kus tuli välja kõik ja õppisime üksteist läbi ja lõhki tundma. Sinuga on alati nii vahva ju! You know what you mean to me girl. x
JPA_2311_Fotor
Elasime veel Viljandi küljeall Viiratsis, mina 5-aastane, Käts 7ne. Me magasime narivoodis, Käts üleval, mina all. Nagu õde ja vend ikka kaklevad, nii juhtus ka meil. Üks õhtu, kui vanemaid polnud kodus, läksime tülli. Asi läks nii inetuks, et lõin harilikuga Kätsile ninna. Käts seepeale ronis üles narile, nuttis üle serva ja verd tilkus alla. Kui vanemad koju jõudsid, sai ema šoki, et korralik verelomp põrandal. Ema üritas alati meie vahelisi tülisi lahendada ja pahandas ühega. Aga me hoidsime nendel hetkedel kokku ja hakkasime emale vastu, et ei pahandaks teisega. Ühesõnaga sorri, et lõin haha.
———————————–
No Kätziga meenuvad alati jakobsoni ballettitunnid. Mu baleriinike :D. Eks sellest ajast siis vist sõpsud olemegi ehk 1999 alates vist..Ja parim nali siiani kuidas Mainori ees pead kotis asju otsisime..no lihtsalt niisama, et kino oleks. Ja see prive pidu… pildimälestus sellest õhtust on sul nüüd mälupulga peal. Alati tänulik, et sinuga ühte kooli sattusin ja, et siiani pole sa mu elust ära kadunud! J S.
JPA_2353_Fotor
Kätsi meenuvad sellised jutud: Aasta oli siis 2010 kui tutvusin temaga sellises armsas linnas nagu Tartu. Kui Kätut nägin siis arvasin, et ilmselt on Joel välismaalt koolitaja kaasa võtnud (nö tumedanahaline) aga vot, see oli Kätu, kes armastas sellel ajal palju solaariumi päikest 😀 Täitsa imestasin kui eesti keelt rääkima hakkas.
Peale seda on mul sinuga vahvad seiklused Viljandis, kui veetsid minuga toredalt aega. Meie rõõmupall, kellega alati toredaid seiklusi ette tuleb (L)(L)(L)
———————————–
Esimene asi, mis Kätriiniga seostub on tema suurepärane oskus story’sid rääkida. Puudu ei jää emotsiooniderohkest eneseväljendusest ega ka oskariväärilisest näitlemisoskusest ning muidugi on kõik story’d, mis temaga juhtuvad enneolematult naljakad. Iga kord kui Käts uue jutuga tuleb, siis hoiad peast kinni ja mõtled “Ei ole võimalik kuidas saab ühel inimesel nii minna”!!! 😀 😀 Kui kunagi teda näete, siis paluge tal rääkida üks tore seik, millel on kaks märksõna Smart ja Truck Diesel. Võin garanteerida, et lõpetate põrandal pisarates naerdes/nuttes. Sinu juttudest ei saa kunagi küllalt ja loodan, et uus aasta toob su ellu veel rohkem taolisi seiklusi, mida saad otseloomulikult meie kõigiga jagada! Muchos love from your crew (L)
JPA_2328_FotorFollow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s