DREAM LIFE

min6
Terve eelmine nädal piinlesin tohutu seljavalu käes, kohe nii halb oli, et autoga sõites avastasin, et hoian tugevalt turvavööst kinni. Siit moraal, palun kõik trenniga tegelevad inimesed, enne kui hakkate hoogsalt liigutama, siis tehke enne korralikult soojaks. Tegelikult ei olegi vaja soojaks tegemata tantsida, piisab ühest valest liigutusest, et seljanärv kinni jääks. Lihtsalt pidin seda mainima!
Alustuseks tere uus nädal. Lisaks selja valutamisele sõitsin eelmisel nädalal korduvalt Tallinn Pärnu maanteel. September ei ole enam kaugel ning reaalsus on kätte jõudnud ning augusti alguses seisin kahe valiku ees, kas lasen mõnusalt turvatsoonis uue hooaja mööda või väljun oma nahast ning unustan kõik hirmud ja TEGUTSEN. Just selle viimase kasuks tegin otsuse ja tundub, et tulemas on uus ja pöörane aasta.
Tahan öelda, et hirm on vaid negatiivne kujutlusvõime, mis peitub ainut ja ainut meie enda sees ning on meie endi loodud. Oleme kord juba nii loodud, et anname hirmule võimu, kuna oleme selle usku sündinud. Suurim viga, mida tehakse, on joosta oma hirmude eest, tark inimene jookseb hirmude suunas, sest teisel pool meie hirme ootab unistuste elu.
Räägime,
Kätriin

min3

Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s