SPORT & LIFESTYLE

sport2
Isegi imestan, et lõpuuuuuks teen selle postituse. Palju on küsitud minu trenni ja söömise kohta ning leian, et nüüd on õige aeg sellest rääkida.
Sport on minu elus väga tähtsal kohal ja seda juba ajast, mida kohati on isegi raske meenutada. Vanemad panid mind tantsima juba kolme aastaselt ning kehalises kasvatuses olen olnud see tubli eeskuju. Mulle on alati meeldinud meeskonna mängud, näiteks pallimängud olid minu üheks kõige tugevamaks küljeks.
Tantsimise kõrvalt olen avastanud jooksmise. Tegelikult järjepidevalt pikka maad jooksen juba 4-5 aastat ja seda nädalas 4-6 korda. Uued lugejad võib-olla ei tea, aga minu üheks põhitööks on tantsutreeneri amet. Koos Joeliga tõime Eestisse Vogue tantsustiili ning viljelen seda siin juba seitsmendat aastat. Trenne viin läbi nii Tallinnas, kui ka Pärnus. Treeningute eesmärk ei ole kaloripõletus, minu töö on õpetada noori päriselt tantsima, mitte jäljendama ainult koreograafiaid, kuigi teeme ka seda.
Motivatsiooni trenniks ma spetsiaalselt otsima ei pea, ei mäletagi sellist aega oma elus, kus ma spordiga ei oleks tegelenud või selleks puuduks tahe. Pigem olen sunniviisiliselt oma trennikoormuseid vähendanud, sest kõik muu hakkas selle all kannatama. Küll aga tean ühte kindlat nippi, mis vajadusel tõstab motivatsiooni. Uute trenniriiete ostmine ja nende kandmine paneb tõesti end vähemalt sada korda paremini tundma ja sooritused on alati palju paremad. Treeningvarustuse turg on väga suur, kuid olen niivõrd suure üllatuse osaliseks saanud just H&M trenniriiete osas. Ei näe mitte ainsatki erinevust teiste spordirõivaste brändidega, kui ainult seda, et hinnad on palju rahakoti sõbralikumad ning kohati isegi disain meeldib kiirmoe kettides palju enam.
Söömisest nii palju, et valetaksin, kui ütlen, et seda ei jälgi. Kohe kindlasti vaatan, mida suhu pistan, kuid nagu ikka mõnikord libastume kõik ja see on väga okei! Proovin meeles pidada, et suu ei ole prügikast. Kuldreegel minu toidulaual on võimalikult vähe süsivesikuid ja rasvu ning palju proteiini. Lisaks jälgin, et sööksin töötlemata toitu, ehk siis püüan süüa võimalikult palju puhast, st vorstikesed ja lihapallid ei kuulu menüüsse. Tasub meelde jätta ka reegel, et toiduained, kus ei ole kirjas kilokaloreid, neid võib süüa süümepiinadeta.
MUA by amazing Doris-Karola Kendaru
                                    Wearing everything from H&M sportswear

sport5

 

Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram

2 thoughts on “SPORT & LIFESTYLE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s