CASUAL B&W

lindex4
Armastan küll värve, rüüse, sitsi-satsi ja oversize lõikeid, kuid mitte miski ei saa B&W maagia vastu. “You can never go wrong with black and white” – ja täpselt nii ongi!

Pole olemas üritust/ kohta, kuhu ei sobiks minna klassikalises musta-valge värvikammas. Seega sinna tasub investeerida. Riiete puhul ma ei aja kunagi taga kaubamärki, palju olulisemaks pean toote istuvust, õmbluskvaliteeti ja kangast. Pikalt olen otsinud valgeid vabalt langevaid pükse ning leidsin need sealt, kust oleksin kõige vähem oodanud. Oma uued lemmikud leidsin Lindexist. Nende pükste juures on kõik nii paigas – ideaalne istuvus, kvalieet ja hind. Nii harva, kui seda ka ei juhtuks, parimad leiud jõuavad meieni ikka siis, kui seda kõige vähem oodata oskame. Alati ei tähenda investeerimine suurt rahasummat, ka ajaline kulu on investeering ja kohati isegi suurem, sest aega me juurde ei saa.
Räägime,
Kätriin
                Lindex trousers (HERE)/ Gucci Velvet Marmont bag/ Gucci belt (HERE)
lindex1

lindex5

lindex2

lindex3
Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram

2 thoughts on “CASUAL B&W

 1. Millega sa tööalaselt tegeled, et saad endale Gucci tooteid lubada? Pole ilus küll teiste rahakotti piiluda, aga teenin samuti päris “normaalselt”, kuid 1200 eur ikka üle pole vöösse ja käekotti investeerimiseks 🙂

  Like

  1. Tere.
   Mul on sada ametit, kuid tööd annan pm endale ise. Olen tantsutreener nii Tallinnas, kui ka Pärnus, teen ühele riidefirmale turundust ning blogin + veel mitmed projektid. Tegelikult mul ei ole ka kunagi raha nii palju, et võiksin seda vabalt kulutada. Planeerin igat kallimat ostu pikalt ette ja mul on selleks tehtud oma fond. Lisaks minu armas elukaaslane on vahel mulle mõne uskumatu üllatuse teinud. Kuid võti peitub selles, et ei kuhja endale odavamaid asju kokku ning sealt see vabaraha tulebki.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s