RESTAURANT HOPPING W BLOGGERS

moet4
Kes meist ei armastaks puhtaid ja kvaliteetseid maitseid?! Viimase aastaga olen avastanud niivõrd palju häid söögikohti, kuid viimase kahe kuu jooksul on mul olnud võimalus proovida tõesti ainult parimatest parimaid tipp-restorane. Kui vahetult enne sõbrapäeva külastasime koos viie moeblogijaga ühe õhtu jooksul nelja restorani, siis eelmisel pühapäeval sõitsime koos Inna, Meryli ja Hannaga Lõuna-Eestisse, et proovida kahte kõrgelt hinnatud restot – hotellide GMP ja Antonius restorane.
10 punkti 10st saab kohe kindlasti hotell Antonius restoran, kus leiab kolmekäigulise erimenüü ning iga käiguga saab pokaali kõrgelt hinnatud Ruinart šampanjat. Lõpuks sain proovida ka Ruinart Blanc de Blancs’i (highly recommended) !!! Menüüsse kuulub gratineeritud austrite trio, metskitsefilee ning lahtine beseerull + kaks üllatust. Kogu kupatus maksab kõigest 59€…jah kõigest, sest kui arvesse võtta, et pakkumine sisaldab Ruinarti kolme erinevat šampanjat ja viite rooga. Tõeline maitsete harmoonia!
Samuti tasub proovida Otepääl asuva GMP Clubhotel & Pühajärve restorani Embassy of Champagne eripakkumist, mis sisaldab klaasikest Moet&Chandon Rose’d ning lõhe toorsuitsufileed kombineeritult marineeritud peedi, tüümianikreemi ja leivamüsliga. Selle hind kahele on 29€. Kuid pea meeles, et pakkumine kehtib märtsi lõpuni!
Räägime,
Kätriin
moet2

moet5

moet6

moet3
Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram
Follow me on Snapchat: katriinkubar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s