TFW FIRST LOOK

fashion8Kõik me teame, et kevadine Tallinn Fashion Week on selleks korraks ametlikult lõppenud. Okei, tegelikult pandi punkt juba eelmisel reedel. Üritusi ja tegevusi on olnud palju mida kajastada ning nüüd olen jõudnud lõpuks otsaga TFW juurde.
Teadagi on iga moešõu juures ülimalt olulisel kohal publik ja just see, kuidas nad end läbi riiete esitlevad. Maailmakuulsad moeajakirjad armastavad kajastada moenädala värvikamaid persoone kohati rohkemgi, kui moešõusid. Pean tunnistama, et ka mina ootan põnevusega mõne suurlinna moenädala tänavapildis liikuvate inimeste pilte. See annab alati niivõrd palju inspiratsiooni ning paneb mind oma garderoobi sisu teise pilguga vaatama.
Otsustasin, et TFW esimese päeva outfit võiks suures plaanis olla basic ning mängida hoopis detailidega. Kogu töö tegi minu eest ära must rihm, mis näevad välja kui traksid. See on küll ostetud Stradivariusest, kuid seda ei leidnud ega soetanud mina. Selle ostis “igaks juhuks” Triin, et äkki läheb seda temal või minul vaja…kas see on reaalne, kui lahe sõbranna mul on? Seega ta kinkis selle mulle ja hetk millal seda nägin, teadsin kohe, et sellest rihmast saab minu Tallinn Fashion Week esimese päeva osa. Teiseks detailiks sai meik. Kerliga otsustasime, et kuna riietus on tegelikult ülimalt lihtne, siis rõhume nägu ning eelkõige silmi. Tahtsin kassisilmi ja seda ka sain!
MUA by Kerli Kiiler
Räägime,
Kätriin
                           Body harness belt (HERE)/ Zara white blouse (HERE)/ Zara trousers (HERE)
fashion6

fashion3

fashion1

fashion4

fashion2

fashion9

fashion10

fashion5

fashion7
Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram
Follow me on Snapchat: katriinkubar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s