ILUTEEMANT BEHIND-THE-SCENES

zojanova4
Kohutavalt pikk ja raske nädal ongi seljatatud. Mitte, et mulle see ei oleks meeldinud, kuid miskipärast a-la-ti kõik üritused toimuvad samal ajal. Lisaks ei saa ju oma põhitööd tegemata jätta. Jään seda nädalat veel pikaks mäletama, sest sai nuted nii pinge tõttu, kui ka rõõmust.
Põhitrall algas kolmapäeval, kui toimus Hiltoni Olympic Casinos Iluteemantite jagamine. Peale lõunat istusin 3,5 tundi juuksuris (hehe, olen veelgi blondim nüüd) ning siis oli viimane aeg joosta selle nädala esimesse meigitooli, millest nüüd ka juttu teen.
Nimelt ootas mind Navy Studios Zoja Nova nimeline make up artist. Triin oli teda niivõrd palju kiitnud, et ootused olid igatahes laes (kui meikar kiidab teist meikarit, siis on mida oodata) ja ma ei pidanud pettuma! Kuna mul on loomupäraselt suured silmad, siis nagu ikka tahab inimene seda, mida tal ei ole ning eelistan meiki, mis teeb silmad visuaalselt väiksemaks. Mõeldud tehtud, otsustasime kiisusilmade kasuks ja seda ka sain, kuid suurema rõhu panime seekord huultele. Minu huultel võib näha ainult beeži või punast ja kuna valikuid palju ei ole, siis läksime punase peale.
Võta Zojaga ühendust SIIN
Räägime,
Kätriin
zojanova1

zojanova

zojanova3

zojanova2
Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram
Follow me on Snapchat: katriinkubar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s