Embassy of Champagne

resto6
Peale meeldejäävat Moët & Chandon Impérial rose fotosessiooni koos nelja imekauni blogijaga, saime võimaluse käija ühel reedesel päeval neli Tallinna tipprestorani, mis võib teisisõnu nimetada Embassy of Champagne restoranideks, kus ei pea pettuma mitte ükski kvaliteedi austaja. Nimelt mitmed Embassy of Champagne restoranid pakuvad märtsi lõpuni koos Rosé šampanjaga ainult parimaid hõrgutisi.
Õhtut alustasime restoranis Gianni, kus pakuti pokaal Veuve Clicquot Rosé šampanjat koos
peedi ja laimiga marineeritud lõhega ning austreid – leia pakkumised SIIT ja SIIT. Peale Giannit kiirustasime Dominic’i, kus ootas meid maitsekas privaatruum, kus pakuti pokaal Veuve Clicquot Rosé šampanja juurde suitsulõhe ampse, mis olid maitsestatud jõhvikate ja õuntega – leia pakkumine SIIT. Lisaks imemaitsvale suitsulõhele proovisime eelroogadest siia tartari, mida lihtsalt peab proovima!!!
Kolmas ja ühtlasi ka minu vaieldamatu lemmik restoran Controvento pakkus pokaal Veuve Clicquot Rosé šampanjat koos austrid kappari-šalottsibula salsaga. Kuna Controvento on teada tuntud oma imemaitsvate itaali roogade poolest, siis jagamiseks võtsime ka mitmeid eelroogasid. Leia pakkumine SIIT.
Õhtu lõpetasime MIX restoranis, kuhu tegelikult jõudsime napilt. Teenindajad olid niivõrd lahked, et lubasid meil rahulikult õhtut veel tunnikese nautida. Seal pakuti meile 12cl Veuve Clicquot Brut Rosé koos tuunikala tataki sidrunimajoneesiga. Ühtlasi see oli minu kindel lemmik roog õhtu jooksul – leia pakkumine SIIT.
Kuna seltskond oli niivõrd tore, siis otsustasime, et jätkame järgmisel päeval Kadrioru restoranis, kus pakuti 12cl Ruinart Rosé šampanjat kevadise Foie Gras’iga. See minu esimene Foie Gras kogemus, kindlasti soovitan seda proovida, kuid minu teetassike see ei ole – leia pakkumine SIIT.
Kokkuvõtvalt soovitan soojalt külastada kõiki viite restorani ning kes Tallinnas ei ela, siis Embassy of Champagne eripakkumisi leiab veel Pärnus Hedon Spas, Tartus restoran Antoniuses ning Saaremaal Go Spas.
Mehed, mul on teile suurepärane idee, viige oma naine/ sõbranna/ elukaaslane ühte neisse restorani ning käsi südamel võin öelda, et eksimisvõimalused puuduvad.
Räägime,
Kätriin
resto11

resto4

resto5

resto22

Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Instagram
Follow me on Snapchat: katriinkubar

2 thoughts on “Embassy of Champagne

  1. Hea Anna!
   Tänan, et oled jõudnud minu blogisse.
   Maniküüri koha pealt pean Sulle vastu vaidlema, samal päeval sai maniküüris käidud (enamasti kasutan läbipaistvat lakki).
   Ja tegemist ei ole alkoholi propageeriva postitusega, see on suunatud gurmaanidele ja kvaliteedi austajatele.
   Ise tarbin alkoholi mõned korrad aastas ning samuti ei poolda alkoholi tarbist, küll aga väikeses koguses kvalieeti.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s