LOVE THE NOW

dsc_3333-edit-2

Tais puhkusel olles potsatas minu emaili koostööpakkumine, mis esialgu võttis sõnatuks. Embassy of Champagne pani kokku programmi, mis kutsus esile palju emotsioone. Olen juba väikseid vihjeid Instagramis ja Snapchatis jaganud, seega väike ettekujutus peaks teil juba olemas olema 🙂
Nimelt koos nelja teise moeblogijaga pidasime hotell Telegraaf sviidis kunstlikult ühe korraliku tüdrukute pidžaamapeo. Juba sellele tagantjärgi mõtlemine toob naeratuse näole, see kõik oli lihtsalt nii fun ja so real! Õhtu põhistaar oli tegelikult Moët & Chandon Impérial rose eritoode, kus šampanjapudel on kaunistatud eriliselt lahedate emotikonidega. Kuna tegemist on väga limited edition tootega, siis usun, et selle pudeli kinkimine teeb iga kingisaaja ülimalt õnnelikuks. Kes aga Tallinnas liiguvad, siis kiirustage Stockmanni, et üks pudel endale või kinkimiseks garanteerida.
Võttepäev kujunes päris mitmeks tunniks, kuid lõpetasime selle siiski võimsalt. Nimelt someljee Hannes viis läbi šampanjakoolituse, mis andis väga palju kasulike teadmisi. Kuna ise tarbin alkoholi minimaalselt, siis minu teadmised selles osas olid nullilähedased. Meid õpetati austama kvaliteeti! Embassy of Champagne esindab ainult puhtaid ja väga luksuslike maitseid. Kuna alkohol on siiski väga tarkade inimeste jook ja kui seda osata õigesti tarbida ning teha õigeid valikuid, siis lõppeesmärk peaks olema kvaliteetaeg ning puhas nauding.
Make up by Marre Naissoo
Photos by Kirill Gvozdev

Räägime,
Kätriin
dsc_3075-edit

dsc_3243-edit-2

dsc_3136-edit-2

dsc_2945-edit

dsc_3283-edit-2
Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Snapchat: katriinkubar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s