HELLO NEW YEAR

img_4331

Tere 2017 aasta! Mida ma sulle luban? Tegelikult ma pole seda tüüpi persoon, kes lubab maad ja ilmad kokku uue aasta eel, niikuinii ju kõik läheb ikka nii, nagu minema peab. Teiseks kipuvad uusaastalubadused juba teisel nädalal ununema. See aga ei tähenda, et ma endale eesmärke ei seaks. Sellel aastal tahan olla edukas just tööalaselt ning reisida as much as possible. Juba 11 jaanuar sõidame JJ ja sõpradega Taisse, seega uus aasta algab juba eesmärkide täitmisega – ✓.
2016 ei olnud teab mis suur muutuste aasta, sest iga aasta ei saa ju olla teab mis year of year, hehe. Sellel aastal kasvasin koos blogiga, seda tõestavad mulle minu lugejad ehk teie. Lugejate arv on tublisti kasvanud ning võin uhkust ja tänulikkust tunda koostöö partnerite üle, mis sellel aastal on olnud tohutult kirju ja olen esindanud pea igat valdkonda. Suured tänud Streetshop One, H&M, Lindex, Ecco, Pandora, MAX&Co, Urban Decay, Vita Liberata, Calvin Klein, Vestige Verdant, Vitamin Well, L´Oreal Paris, Kihiel’s, Lancome, Natural Skinny herbs, Elvogue jpt.
Lisaks tublile blogikasvule, olen figureerinud meedias nii ühel, kui teisel põhjusel. Enamasti hõlmavad need blogi või tantsu. Meeldejäävaim “meediasõda” oli Delfi poolt kirjutatud artikkel, mis hõlmas H&M x Balmaini jakki, kus võrreldi mind ja Kendall Jennerit. Teise päris vahva uudise kirjutas Elu24, kus toodi avalikkuse ette minu ja Joeli suhe, pealkirjaga “Uus kuum paar!”. Väike fun fact, et oleme koos olnud juba 7 aastat. Lisaks draamale leiti, et teen midagi head ka. Sai intervjuud antud mitmeid kordi Buduaarile, Goodnews.ee veebilehele, IG ajakirjale ja paljudele teistele.
Kõige raskem, keerulisem, kuid samas ka põnevaim kuu oli september, kus alustasin trenniandimist Pärnus. Tänase päevani sõidan sinna kaks korda nädalas ning see on olnud parim ja ühtlasi ka kõige targem otsus sellel aastal. Mul on seal maailma kõige armsamad ja siiramad õpilased, kes inspireerivad mind tohutult ja nende pärast pingutan veel kõvemini, et kõik antud lubadused täita. Lisaks Pärnu õpilastele, on mul Tallinnas Vogue edasijõudnud, kes süstivad mulle jõudu ja energiat. Ühtlasi võitsime selle grupiga Koolitants 2016 aasta showkategooria.
Kindlasti võin öelda, et 2016 oli ka uute südamesõprade aasta, tutvusin niivõrd toredate inimestega, kes on nii lühikese ajaga pugenud sügavale südamesse. Teiseks ei saa tänamata jätta oma parimat sõpra ja elukaaslast Joel Juhti, kes on tegelikult iga minu saavutuse võtmesõna.
Räägime,
Kätriin

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s