MAXI DRESS

lukk7
Kes ütles, et maksikleite ei või hilisügisel kanda, eriti kui ilmataat poputab meid kuni +10 kraadiga. Mõni hooaeg on kõiksugu lukud IN, teisel aga ei pöörata sellele niipalju tähelepanu. Praegu pigem ütlen, et see on trend. Ehk olete märganud, et lukke kasutatakse eriti hoogsalt seelikutel.
Koostöös H&M’ga valisin oma garderoobi kehasse istuva kleidi, mida toetab täispikkuses lukk. Oi kuidas see mulle meeldib!!! Täna aga komplekteerisin kleidi New Balance vabaaja tossudega, kuid proovisin seda ka lühikese sukksaapaga ning tulemus on sama šikk. Viimasel ajal olen väga palju poseerinud kontsadega, vahelduseks on sneakersid päris värskendavad, arvestades seda, et 90% ajast kannangi tegelikult vabaaja jalanõusi.

Eelmises blogipostituses mainisin, et detsembri alguses lendan Pariisi. Ehk huvitab teid, miks just Pariis ja mida seal teen. Number 1 eesmärk on House of Ninja rühmituse poolt korraldatav Vogue Ball (tantsuvõistlus), nimetan seda Vogue Olümpiaks. Ise ma kahjuks seal võistelda ei saa, kuna kuulun Ninja kolonni, siis pigem on see meie poolt korraldatav üritus. Küll aga minu kuus ülimalt andekat õpilast lähevad karikat püüdma ning minu ülesanne on neile olla seal maksimaalselt toeks ning valutada südant :).
Teine eesmärk on muidugi PARIIS ise…jah, see on minu esimene külastus ja pole ammu enam olnud nii elevil ühegi reisi pärast. Isegi New York ei kõigutanud niivõrd palju, hehe. Tahan, et esimene külastus oleks ideaalne, seega võtsime “hästi” öeldes lukskorteri The Louvre lähedusse.
Suurim soov reisi ajal on hingata Pariisiga ühes rütmis, seega plaan on maha kõndida sadu kilomeetreid, imetleda Eiffeli torni, külastada kurikuulsaid kohvikuid, teha sadu pilte (plaan on 5 outfit postitust) ning kes ei ole Pariisis šopanud, pole seal käinud. Olen super avatud kõikidele soovitustele, mida Pariisis peaks ise läbi kogema/ avastama. Seega postkast/ kommenaatrid on avatud!
Täna aga loosisin välja Calvin Kleini spordipesu komplekti. Võitja leiad Instagramist – katriin91.
Suured tänud Jessicale 😉
Parimate soovidega,
Kätriin Kübar

                H&M Trend dress & sunglasses/ New Balance sneakers/ Zara leather jacket & bag
lukk3

lukk1

luk8

lukk4

lukk2

lukk5

lukk6
Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Snapchat: katriinkubar

3 thoughts on “MAXI DRESS

  1. Ma usun, et unustad ennast lõpuks Champs-Élysées avenüüle shoppama ja sinna sa jäädki. 😀 Vähemalt teab päästekomando, kuhu otsima tulla. (: Igaljuhul vägevat reisi! Seal hiljuti olles just mõtlesin, et just sina hulluksid seal. 😀

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s