ALL BLACK EVERYTHING

karvik6
Vaadates aknast välja, jõulud oleks justkui möödas. Vahetult enne lume sulamist, sain uued talverehvid, mida tuleb nüüd mööda kivist asfalteed kulutada. Tegelikult null külmakraadi mulle isegi sobib, sest ma ei ole eriline UGG’de (k.a talvesaabaste) fänn. Haha, sellel aastal olen juba neli korda põlvili kukkunud, seega vahelduseks on hea mööda kuiva teed käija.
Rääkides saabastest, siis kõige kuumem sõna praegu on ülepõlve sukksaapad e. need, mis hoiavad ümber jala, nagu sukkpüksid. Oma uued sädelavad jalavarjud soetasin “lookulikult” Zarast, aga võib-olla on need siiski pisut erilisemad, kuna sain viimase paari Amsterdamist. Kes aga usub saatusesse (aka mina), siis ei saanud neid sinna kurvalt rippuma jätta.
Saabastest aga rohkem soovin esile tõsta oma uhiuue MAX&Co rahakott/clutch’i. Leidsin selle veebipoest http://www.newmood.ee, mis on saanud üheks minu kõige külastatavamaks veebipoeks. Kõige enam naudin just Newmood.ee kompaktsust, kus on esindatud kõige ihaldatumad kaubamärgid, nagu näiteks New Balance, Adidas, Kurt Geiger, GAS, MAX&Co, Trussardi Jeans jpt. Ühtlasi ei ole tegemist järjekordse “eelmise hooaja” moega, uuest veebipoest leiab vaid kõige värskemaid kollektsioone. Pakk tuli kohale kõigest kahe päevaga ja tagasisaatmine on samuti tasuta, seega väga kiire ja praktiline.
Saladuskatte all pean ütlema, et lisaks rahakotile tellisin sealt uue lemmikkleidi, mis praegu jääb aga kulasside taha, kuna detsembri alguses sõidan Pariisi, mis on ühtlasi juba planeeritud minu reisikohvrisse.
NB! Ei saa ka tähelepanu osutamata jätta oma uutele lemmikutele kiisusilmsetele päikseprillidele, mis peaksid kohe-kohe H&M poodidesse jõudma.
Räägime,
Kätriin

                     MAX&Co purse (HERE)/ Zara boots/ H&M faux fur & sunglasses
karvik2

karvik5

karvik1

karvik7

karvik3

karvik4

Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Snapchat: katriinkubar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s