OVERSIZE CARDIGAN

k4
Ilmad kalduvad ühe enam külmemaks, lumisemaks ja mis seal parata ka päevad jäävad lühemaks. Olen juba selle olustikuga harjunud ning isegi vaikselt juba hakkab meeldima. Enne olgu valge lumi, kui must pori.
-5 kraadi juures ei taha ma väga muud kanda, kui suurt ja lohvakat kampsunit, sest külmavares on elanud minu pões eluaeg. Leidsin selle oversize kampsuni Zarast, mida oli tegelikult kahes värvitoonis, helebeež ja tumehall. Silmale tundus heledam olevat palju mõnusam ja kiskus kohe enda poole, kuid selga proovides tegi tumehall 1:0 ära.
Kuna see kampsun (kleit?) on niivõrd suur, et ilma vööta seda on kohati isegi ebamugav kanda. Ma pole kunagi olnud eriline pihavööde fänn, kuid praegu on see nii moes, et patt on neid sahtlipõhjas hoida.
Rääkides muud juttu, siis üleüldiselt võin öelda, et see nädal kisub kõik viltu. Autorehv puruks, mis tähendab, et olen hetel jalamees, teiseks kukkus mul iPhone klaas katki ja kolmandaks on Ben (minu koer) haige. Proovin selle kõige juures positiivseks jääda, sest pole olemas halba ilma heata ja vastupidi.
Räägime,
Kätriin

                                               Zara oversize cardigan & boots/ H&M belt
k2

k8

k5

Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Snapchat: katriinkubar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s