PANDORA

pandora2
Täpselt nädal tagasi ehk eelmisel reedel külastasin Solarise Keskuses värskelt avatud Pandora ehetepoodi. Ilmselt pole enam naist, kes sellest brändist kuulnud ei ole. See on nagu legomäng, kuid palju põnevam. Pandora ülistab naisi pakkudes neile võimalust ennast kõrgekvaliteediliste, moodsate ja taskukohaste ehetega isikupäraselt väljendada. Iga ainulaadse disainiga tegelevad oskuslikud käsitöölised – nii osavad kullassepad kui ka juveliirid.
Mina kogun oma käevõrule mälestusi, tean täpselt, kes millise helme kinkis ja mis lugu sellega kaasneb. Tean ka naisi, kes koguvad pärleid reisidelt ning kannavad oma reisikogemusi randmel. Pean Pandora ehet väärtuslikumaks, kui mis tahes teist käevõru, sest hindan mälestusi ja kogemusi.
Pandora korraldas külalistele pisikese mängu, nagu neile ikka omane. Pidime valima 2016/17 aasta moelavade järgi oma lemmiku trendi. Minu süda kuulub kaunile pitsile ning selle järgi koostasin käevõru. Meie üllatuseks saime enda kokku pandud ehte kingituseks. Kuidas ma ülesandega hakkama sain?
Kindlasti ära unusta külastada uut kauplust Solarise Keskuses!
Räägime,
Kätriin
pandora3

pandora1

pandora4
Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Snapchat: katriinkubar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s