CHI HAIR CARE

1
Täna teen pisut teistsuguse postituse, nimelt räägin juuksehooldussarjast CHI Argan Oil. Mäletan väga hästi, kui suurelt CHI turule naases, sellest räägiti palju ning kiideti taevani. Umbes aasta tagasi soetasin endale CHI Keratin juuksehooldus tooted, kuid tundus, et mina olin see üks sajast kelle juustele need absoluutselt ei sobinud. Kasutasin vahepeal palju erinevaid brände, kuid ikka ja jälle, kui küsisin soovitusi habrastele ja kahjustatud juustele, siis soovitati selge sõnaga CHI’d.
Mõeldud-tehtud, otsustasin veelkord proovida müügisedelite tipus olevat brändi. Kohe, kui vaatasin otsa CHI Argan Oil sarjale, tundsin, et THIS IS IT! Tänaseks olen kasutanud neid tooteid juba 1,5 kuud ning minu juuksed ütlevad: “Aitäh”. Lisaks juuste pehmusele ja imelisele lõhnale, see tõesti toidab ning on hoidnud minu blondeeritud juukseid kõige hullema eest – murdumise.

3
Juuste pesu algab šampoonist, mis eemaldab mustuse ja rasu. Kahjustunud ja kuivades juustes taastab CHI Argain Oil šampoon niiskusetaseme ning rikastab vitamiinide, proteiinide ja antioksüdantidega. Tulemuseks on pehmemad, tervemad ning läikivamad juuksed. Soeta toode SIIT.

4
Juukseid niisutan ja toidan maskiga, palsamit kasutan niivõrd harva, kuna minu blondeeritud juuksed vajavad pisut tugevamat toimet. CHI Argan Oil juuksemask taastab juuksekahjustused, mille tulemuseks on taastatud niiskusetasakaaluga läikivad, elastsed ja kahuvabad juuksed. Soeta toode SIIT.

5
Juuksehoolduse viin lõpuni koos toitva õliga, mis aitab elustada elutuid juukseid, kaitstes UV-kiirguse ja kuumtöötluse eest. Soeta toode SIIT.

2
Juukseid niisutavad ja ravivad tooted kipuvad üldjuhul muutma juuksed raskeks ning rasuseks, mis omakorda nõuab tihedamat pesemist. Teadagi ei ole juuste igapäevane pesemine kuigi kasulik. CHI tooteid kasutades, ei tunne vajadust juukseid enam kui 3 korda nädalas pesta. Küll aga blondeeritud juuksed muutuvad paar päeva pärast pesu kollakaks, mis aga ühtlasi paneb neid jällegi tihedamini pesema. Selleks puhuks leidsin lahenduse, nimelt kasutan paar korda kuus pärast pesu juustesse jäetavat vahtu, mis neutraliseerib kuldsed toonid blondeeritud juustel. Be Blonde taastab juuste külma efekti ning toob esile blondeeritud juuste sära. Soeta toode SIIT.

Räägime,
Kätriin

Follow me on Bloglovin
Follow me on Facebook
Follow me on Snapchat: katriinkubar

2 thoughts on “CHI HAIR CARE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s