MÁDARA ORGANIC SKINCARE X GIVEAWAY

madara6
Reedel külastasin Polhem PR Estonia showroomi, kus tutvustati mulle Läti looduskosmeetikabrändi MÁDARA uut SOS sarja. Lisaks MÁDARA kingipakile, väljusin showroomist sületäie pojengidega. Tegelikult oli pojengikimbul ka väike tagamõte. Nimelt MÁDARA SOS sarja peamine komponent on põhjamaine pojengijuur. Selles leiduvad polüsahhariidid, mis stimuleerivad immuunsüsteemi rakke. Räägime siis pisut lähemalt, millega on tegemist ning kellele SOS sari kõige enam sobib.
Kui Sinu nahk on stressis, kuiv või pingul. Oled ehk märganud esimesi kortsukesi ja jooni? Kas nahalt on kadunud loomulik ja terve sära? Kui seostad oma näonahaga kasvõi ühe omaduse, siis võib Sinu nahk kannatada vedelikuvaeguse käes. Mida ma selle all mõtlen? See tähendab seda, et vedelikutase nahas on liialt madal. Seda võivad põhjustada keskkonnakahjustused, ärritust tekitavad tooted kui ka vananemine. Vedelikuvaeguse tulemusel on nahk kordades vastuvõtlikum ummistumisele, aknele ning võivad tekkida kardetud sügavapõhjalised kortsud.
MÁDARA tooted sulanduvad imekergelt põhjamaise nahaga, kuna nende tooted on mõeldud ja läbi katsetatud karmides ilmastikuoludes. Oleme küll õnnistatud nelja aastaajaga, kuid tugevad ilmastikumuutused annavad märku meie organismile. Selleks, et vähendada vedelikuvaegust ja turgutada nahka, soovitan läbida MÁDARA SOS sarja kuur. Ise olen alles viimased kaks päeva uut tootesarja proovinud ja seega on raske rääkida lõpptulemusest, kuid julgelt võin väita, et nahk on säravam ning 24 tundi niisutatud.
MÁDARA näitab üles hoolivust ning käima on lükatud auhinnamäng. Postita pilt pojengidest kuni 27. juunini ning kirjuta pildi kirjeldusse – #MADARApojeng. Võid seda teha nii oma Facebooki, Instagrami kui ka Twitteri konto alt. Iga nädal valitakse üks õnneliku pojengiarmastaja, kes saab omale kingituseks MÁDARA SOS Hydra Recharge näokreemi (tutvu kreemiga SIIN). Rohkem infot mängu kohta saab lugeda SIIT.
madara4
SOS HYDRA REPAIR INTENSIVE SERUM taastab niiskustaseme ka sügavatames nahakihtides ning suurendab naha veevarusid.
madara111
SOS HYDRA RECHARGE CREAM lukustab niiskuse, et nahka täita, kaitsta ning siluda.
madara2
EXFOLIATING OIL-TO-MILK SCRUB stimuleerib naharakkude loomulikku uuenemisprotsessi.
madara3
MICELLAR WATER eemaldab jumestuse ning kogu mustuse, samaaegselt tasakaalustades ja niisutades ka kõige tundlikumat nahka.madara5
Vegan
Ei sisalda pähkleid
Gluteenivaba
ECOCERTi standardile vastavalt looduslik ja orgaaniline
Loomkatseteta

Soeta MÁDARA tooteid Kaubamajast, Stockmannist, Ülikooli Apteegist või MÁDARA veebipoest.

Follow me on Bloglovin 
Follow me on Facebook
Follow me on Snapchat: katriinkubar

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s