TRIP TO COPENHAGEN

20160521-IMG_8172
Olen elusalt ja tervelt, kuid surmväsinult kodus. Need 6 päeva kõikidest kohustustest eemal oli nii tervendav. See oli täpselt mida vajasin. Laupäeval külastasime Kopenhaagenit, kus jalutasime mööda uhkeid tänavaid ning kolasime mööda poode, kuid mitte midagi ei ostnud. Selle üle olime Meryliga ainult uhked või noh tegelikult Merrul jäi üks Topshopi kleit saamata, kuna pood sulgeti oodatust varem. Euroopa lemmik linnaks lugesin pikemat aega Amsterdami, kuid nüüd pakub konkurentsi Kopenhaagen. Meil juba kurjad plaanid, et sügisel võiks uuesti Taanit külastada, kuna kurikuulsas Tivolis jäi käimata.
Esmaspäeva varahommikul kihutasime Stockholmi suunas, jättes seljataha 650km. Wooaaah, see oli alles omaette trip. Kuna kaks maailma suurimat lobamokka istusid kõrvuti, siis see tee möödus meie jaoks kui Tallinn-Tartu maantee. Ilmselt on nüüd maailm poole parem koht, kuna 7 tunniga saime räägitud kõige “tähtsamad” jutud. Õhtu/öö jätkus laevas ja selleks hetkeks olid kõik pinged maas ning saime rahulikult meresõitu nautida.
Nagu ikka jõuab kõik hiljem kohale, siis nüüd kodus istudes ja mõeldes tagasi meie minipuhkusele olen super rahul kõigega, mida korda saatsime. Jättes reisi kõrvale, kinnitasin eluaegse sõpruse Meryliga, mille üle on mul eriti hea meel. Lisaks sain nii palju uut energiat blogimiseks ning tahtejõudu muuta oma blogi kvaliteetsemaks. Reisil olles avanesid silmad ka blogi piltide osas ning loodan, et peagi märkate arengut.
Täna võtan natuke kergemalt ning homsest alustan töönädalat täie hooga ja mega motivatsiooni laksuga. Lisaks töökohustustele on neljapäeval ja reedel tulemas veel paar huvitavat blogiüritust. 26ndal külastan Urban Decay Kaubamaja osakonda, peale seda liigun blogijatele mõeldud masterclassi, kus koolitajaks on Urban Decay rahvusvaheline meigikunstnik Jillian Ward! Reedel aga tuleb väike brunch luksusbrändiga Lancome. Põnev, põnev, põnev.
Kiirelt paari sõnaga juttu ka Kopenhaageni outfitist. Reisimise juures on kõige olulisem mugavus ning selle garanteerisid uued lemmikud sügavsinised New Balanced. Seljas kandsind helesinist jumpsuit kleiti. Kuna ilmakraadid kippusid alla 20 kraadi, siis ilma nahktagita ei oleks hakkama saanud.
Käimas on taaskord blogiauhindade jagamine ja sellel aastal on konkurents eriti tihe, nii palju häid blogijaid on juurde tulnud ning kõigile tahaks anda hääle. Kui aga sinu arvates väärin mina just moeblogija tiitlit, siis hääletada saab SIIN. Igale kategooriale kandideerib vaid üks blogija, seega saad anda vaid ühe hääle. Leiad mind moeblogija kategooriast. Olen väga-väga liigutatud igast häälest ja teen teile juba kummarduse ette.

Zara jumpsuit dress (HERE),  leather jacket and bag (HERE)/ New Balance sneakers
20160521-IMG_8268

20160521-IMG_8277

20160521-IMG_8200

20160521-IMG_8177

20160521-IMG_8183

Follow me on Bloglovin 
Follow me on Facebook
Follow me on Snapchat: katriinkubar

2 thoughts on “TRIP TO COPENHAGEN

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s