L’Oreal Beauty Products

l2

Reede hommikul, kui helistas kuller, et tahab mulle ühe L´Oreali poolt saadetud paki üle anda, siis jooksin kohe peale jõusaali saadetisele järgi. Teadsin juba, mis seal pakis on – uus L’Oreal True Match Lumi Cushion Foundation. Kes uuest jumestuskreemist veel midagi kuulnud ei ole, siis mul on au pisut sellest rääkida.
Esmalt pakendile annan maksimum punktid, eriliselt ilus õrn roosa. Teiseks on see minu jaoks viimaste aastate kõige uuenduslikum ja innovaatilisem toode. Nimelt selle pealekandmise viis on midagi uut. Tegemist ei ole traditsioonilise vedela jumestuskreemiga, vaid seekord on nad välja tulnud “käsna” taolise tootega. Pakendiga on kaasas aplikaator, millega tuleb vajutada “käsnale”, et jumestuskreemi kätte saada. Ühest vajutuskorrast täiesti piisab, et 1/3 nägu kreemiga katta.
Lisaks uudsele pealekandmis tehnikale on selle sisu I-M-E-L-I-N-E! No joke… True Match Lumi Cushion jumestuskreem jätab nahale väga särava läike – nagu öeldakse flawless look. Katvust saab kusjuures ise määrata. Lõpptulemus oleneb sellest, kui mitu kihti toodet peale kanda. Pigem sobib see normaalsele ja kuivale nahale, kuna toode jätab siiski naha meeldivalt läikima või äkki on parem öelda, et annab särava jume.

l3

l4

Teine uuenduslik toode, millega L’Oreal turule tuli on Infallible Sculpt kontuurimis palett. Olen sellest tootest väga positiivselt meelestatud (siiski maksimum punktid annan L’Oreal True Match Lumi Cushion Foundation’le). Nimelt on tegemist kreemja kontuurimis paletiga, kust leiad kaks tooni – valge ja pruun. Kandsin toodet peale lapiku jumestuskreemi pintsliga ning Beautyblender aitas kõik ühtseks hajutada. Infallible Sculpt teeb tõesti oma tööd ja aitab modelleerida näokuju.

l5

l6

Kolmandaks on L’Oreal uuendanud ka oma küünelakkide varusid. Kahjuks neid veel ei ole jõudnud proovida, aga kohe kui leian aega pediküüri teha, siis katsetan selle lilla tooni ära. Olen teiste blogijate Instagramist näinud juba vääääga palju ilusaid värve, eriti on silma jäänud beežid ja hallid toonid.

l1

Kõige vähem puntke annan L’Oreal Black’n’Sculpt Superlinerile. Kahjuks unustasin laineri otsast pilti teha. Tegemist on ümmarguse laineriotsaga, mis jätab paksu joone. Iseenesest paks lainerijoon ei ole kole, aga sellega näiteks peenikest “lõpujoont” ei saa teha. Seega jah, minule see toode ei sobi.

l7
Ripsmetuššist aga niipalju, et see lõhnab kui pulgakomm 🙂
Räägime,
Kätriin

Follow me on Bloglovin 
Follow me on Facebook

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s