SKIN CARE WITH KIEHL’S

Juba pikemat aega olen tahtnud jagada oma igapäevast näonaha hooldust. Lükkasin seda pidevalt edasi, kuni sain proovida Kiehl’si näonaha puhastus tooteid.
Üldjoontes võib öelda, et olen oma näonahaga rahul, kui välja arvata kuivus, millega olen pikemat aega võidelnud. Kuivuse sain kontrolli alla Kiehl’si Ultra Facial sarjaga. Need on ülimalt niisutavad, kuid samas ei jäta nahka rasuseks. Suhe Kiehl’siga sai alguse novembris, kui mulle saadeti väike, kuid suure sisuga pakk, mis sisaldas Ultra Facial näokreemi, kehakreemi, näoõli pigmendilaikude eemaldamiseks ning Midnight Recovery. PS! Loe postitust SIIN. Eelmisel nädalal saatsid nad mulle hoopis teise sisuga paki, mis sisaldas samuti Ultra Facial sarja tooteid, kuid seekord on tegemist näopuhastus/hooldus toodetega.
Hommikuti pesen nägu Ultra Facial Cleanser geeliga, mis on uskumatult siidise tekstuuriga. See on üks vähestest näogeelidest, mis ei kuivata ja kisu minu nahka. Peale näopesu kreemitan nägu Ultra Facial Cream’ga. Midagi rohkemat ei ole mul vajadust teha, need kaks toodet hoiavad ja kaitsevad nägu terve päeva jooksul.
Küll aga pööran hoopis suuremat tähelepanu õhtul nägu puhastades. Pean olema 100% veendunud, et kogu mustus ja meik on näonahalt eemaldatud. Õnneks Kiehl’si tooted garanteerivad puhta naha.
Esmalt puhastan oma silmad, milleks kasutan Kiehl’si silmameigi eemaldajat. Kuna olen läbinud silmaopertasiooni, siis erilise hoolega valin, millega oma meiki silmadelt eemaldan. Igasugune keemia paneb minu silmad kipitama või siis lahjemad tooted ei eemalda meigi nii nagu vaja. Peale seda puhastan oma nägu Puhas Loodus puhastuspiimaga, misjärel kasutan Ultra Facial Cleanser puhastusgeeli. Peale geeliga puhastamist tunnen, et nägu on puhas, kuid viimase lihvi annan Ultra Facial Toner’ga, millega on mugav eemaldada meigi kaelalt ja juuksepiirilt. Samuti valmistab toonik nägu ette näoõliks, milleks kasutan Midnight Recoveryt.
Lisaks näohooldusele pistsid nad kingikotti ka Intensive Treatment and Moisturizer kreemi, mis on mõeldud eriti kuivale ja lõhenenud naha piirkonnale. Minu puhul nt kannad, küünarnukid ning käed.
Räägime,
Kätriin
kihels1
kiehls4
kiehsl5
kiehls3
kiehls6
kiehls2
Follow me on bloglovin 
Follow me on Facebook

4 thoughts on “SKIN CARE WITH KIEHL’S

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s