H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Neljapäeval pärast HUKK-UP (Huvikoolide Kaasamise ja Arengu Programm) inspiratsioonipäeva/ koolitust kiirustasin H&M showroomi, et lähemalt tutvuda Conscious Exclusive kollektsiooniga. Teate, ma ei oska siinkohal muud öelda, kui WAU!!! Tegemist on minu siiani kõige lemmikuma kollektsiooniga, millega H&M on välja tulnud. Kollektsioon on nii romantiline, viimistletud, detailne, ainulaadne ja mis peamine, selle kõige taga on stoory!
Conscious Exclusive kollektsiooni iseloomustab sundimatu segu ajaloolisest tunnetusest ja kaasajast. H&M disainimeeskond sukeldus muuseumi moearhiivi, et noppida välja viimase kolme sajandi kõrgmoe võtme-esemed. Tulemuseks on kaasaegne ja kunstipärane kollektsioon.
Eriliselt tahan esile tõsta materjale! Kasutatud on orgaanilist siidi, kanepikangast, lina ning ümbertöödeldud kangast, mis ongi conscious kollektsioonidele omane. Seekord on ümber töödeldud nt klaasi, teksat jne.
Soovitan soojalt 7. aprillil Postimaja H&M’i kollektsiooniga tutvuma minna, isegi kui te oma lemmikuid ei leidnud, siis vaatamist ja katsumist väärt on need tooted kohe kindlasti. Võttes arvesse, mis kangastega on tegemist ning millise disainiga, siis hinnad on vägagi talutavad. SO EXCITED!!!
Räägime,
Kätriin
hm2
hm7
hm8

hm9

hm10

hm3

hm4

Follow me on Bloglovin 
Follow me on Facebook

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s