VESTIGE VERDANT

Juba pea kuu aega tagasi anti mulle võimalus proovida Eesti kosmeetika au ja uhkust Vestige Verdant. Mida aasta edasi, seda enam panen rõhku ilutoodete kvaliteedile ning Vestige Verdant esindab luksust.
Enne postituse kirjutamist uurisin pisut sügavamalt meie luksusbrändist. Kes on vähegi kursis Vesitge Verdant tegevusega, siis teavad, et nende iluauhindade pagas on suurem kui ühelgi teisel Eesti kosmeetika brändil. Soovin uhkusega ette lugeda mõned silmapaistvamad saavutused.
 1. Iluteemant 2016 auhinnati luksus-looduskosmeetika kategoorias:
  Infinity Eye Serum – Parim kvaliteetkosmeetikatoode 2016
  Organic Mask – Parim kvaliteetkosmeetikatoode 2016
 2. Kolmandat aastat järjest pärjati Buduaari Lemmikuks. Žürii valis Vestige Verdant Organic Maski parimaks näomaskiks ja rahvas hindas parimaks näoõliks Rare Oil Blendi
 3. Saksamaa elitaarses moe- ja luksusajakirjas Madame Magazin esitles oma lugejate seas meie luksuskosmeetikat Vestige Verdant.
 4. Käesolevaga on Vestige Verdant üks tõeliselt vähestest Eesti brändidest, kes jõudis ajakirja Vogue kaantevahele.
 5. Berlin Fashion Week on valitud Vestige Verdanti luksus-looduskosmeetika kingituseks VIP-külalistele, kes sõidavad sinna üle maailma kokku kõige eksklusiivsematele moeshowdele.
 6. Infiti Eye Serum Anne & Stiil Ilulemmik 2015.
 7. Cosmopolitani auhinna Parim ilutoode – Lugejate lemmik 2015 pälvis Vestige Verdant luksuslik Rare Oil Blend.
  JNE…
Ise olen kasutanud nüüd Vestige Verdant tooteid pea kuu aega, kuid nende fänn olen olnud juba aastaid. Ilma tooteid proovimata teadsin, kui tõhus meie luksusbränd on. Nii mõnelegi inimesele pistsin Vestige Verdant kosmeetika kingikotti, kuid endale ei raatsinud kunagi neid tooteid soetada. Praegu aga saan täpselt aru, kust tuleb see hind. Võib-olla isegi oleks raatsinud, aga kuna minu näonahk on suhtleiselt heas korras olnud koguaeg, siis ei pidanud seda vajalikuks, aga ma eksisin.
Kirjutada nendest toodetest on palju, aga püüan võimalikult lühidalt rääkida, miks müüsin oma hinge Eesti luksusbrändile. Kingipakk sisaldas täiskomplekti, kuhu kuuluvad Organic Mask, Rare Oil Blend, Infinity Eye Serum.

Organic Maski kasutasin üle päeva ning läbisin kolmenädalase kuuri, kuna näonaha struktuur ja naharakud uuenevad 21-28 päevaga. Nüüd aga kasutan maski kord nädalas ning enne magama minekut, kuna magades organism tervendab iseennast. Kindlasti ei soovita maski esmakordsel kasutamisel peal hoida üle 5 minuti. Minul tekkis punetus, kuid Rare Oli Blend taastas endise nahavärvi. Peale maski kasutamist annab tunda, kuidas mask turgutab vereringet, mis omakorda parandab naha tekstuuri, leevendab naha rasusust, sügavpuhastab ning niisutab. Mask täidab kõik oma lubadused ning just seetõttu on Vestige Verdant näomask tõusnud igati teenitult imemaski staatusesse ja armastatud tuhandete kõrgkvaliteeti hindavate naiste poolt.

Peale maski niisutab minu nägu Rare Oil Blendi. Õli koosneb ainult kõrgeima kvaliteediga haruldastest õlidest. Neroliõli Itaaliast, patšuliõli Indoneesiast, porgandiseemneõli Nepalist, astelpajuõli Saksamaalt ning argaaniaõli Marokost. Kasutusjuhend lubab, et õli imendub 10-minutiga, kuid minu nahal see nii kiiresti ei mõju. Rare Oil Blend on sügavniisutav, mis on kõrge põletikuvastase toimega. Peale õli kasutamist on tunda tõelist värskust ja erakordselt hooldatud näonahka.
Õli kulub kõigest 2-3 tilka, kuid rõhutan, et ärge unustage niisutamast kaela ja dekolteed. Toodet võib kasutada igapäevaselt, kuid mina hellitan oma nägu Rair Oli Blendiga mõned korrad nädalas. Igapäevaselt kasutan natuke vähem niisutavat näokreemi.

Vestige Verdant uusim pereliige Infinity Eye Serum aitab efektiivselt ennetada ja leevendada turset silmade ümbruses, vähendada tumedaid silmaaluseid ning siluda peeneid miimikajooni ja kortse. Õnneks ma veel hetkel kortsude ja tursetega ei võitle, siis igapäevaselt silmaseerumit kasutama ei pea, küll aga hellitan oma silmi seerumiga paar korda nädalas, kui unetunnid jäävad alla normi. Mõju on kohene!
Soovitan kindlasti soetada Royal Treatment täiskomplekti. Vestige Verdant kodulehel (SIIN) saate soetada kolm toodet 109€ eest, mille tegelik väärtus on 137€.
Omalt poolt soovin Eesti luksusbrändile pikka iga ja veel suuremaid saavutusi.

Küsimuste korral võite kirjutada kommentaare või võtta ühendust blogi fännilehel (SIIN).
Räägime,
Kätriin
vestige4
vestige3
vestige2

vestige1

Follow me on Bloglovin 
Follow me on Facebook

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s