BLACK OUTFIT

Oh millised pühad! Reedel sõitsime sõpradega Kaberneeme OKO restorani. Võin julgelt öelda, et leidsin kõige südamelähedasema restorani. Asukoht, toit, teenindus, miljöö – kõik on viidud maksimaalsele levelile. Laupäeval värvisime sõprade seltsis mune, nautsime Margaritasi ning lobisesime maast ja ilmas. Kuna viimased päevad on olnud puhkepäevad, siis tänased pühad pühendasin kodule. Tegin suurema puhastuse, et õhtul oleks hea lebotada ja kaisutada.
Piltidega olen jälle nii rahul. Risto teeb kaameraga suurepärast tööd, aitäh sulle! Tegelikult pildid pole üldse kõige uuemad, shoot oli juba pea 2 nädalat tagasi, kui Jõgeval toimus tantsukoolitus. Leian, et täna on ideaalne päev neid pilte üles laadida. Vaadates aknast välja, tahaks nii väga outfit shoote teha. Kahjuks täna pole see võimalik, aga hoian pöidlaid, et homne ilm oleks sama ilus, kuna Jessicaga plaanime korraliku pildistamise päeva teha.
Outfit on taaskord black and white, ehh ei ole isegi tegelikult “white”, hoopis üleni must. Olen veel selle poolt, et kraadiklaas ei tõuseks üle 10 soojakraadi, kuna tahan veel natuke nautida oma karvast mantlit.
Praegu aga lippan sushit sööma, peale seda tuleb saunaõhtu ning ongi aeg alustada uut tegusat nädalat.
Räägime,
Kätriin

jõgeva2

jõgeva6

jõgeva5

jõgeva1

jõgeva4

jõgeva3

Follow me on Bloglovin 
Follow me on Facebook

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s