NATUAL SKINNY HERB RESULTS

Pühapäeval lõppes mul 28-päevane Natural Skinny Herbs Detox kuur. Tegemist on loodusliku teeseguga, mis aitab põletada rasva, puhastab organismi ja vähendab puhitust. Mida täpsemalt tee sisaldab, saate lugeda NSH kodulehelt (SIIN).
Kogemus NSH detox teega.
Nüüd juba ligi 6 nädalat tagasi saadeti mulle proovimiseks 28-päevane NSH teesegu. Kevade algus on ideaalne vabastada keha toksiinidest, mis on terve pika talve jooksul kogunenud. Need võtavad meilt energiat ning tekitavad seedimisprobleeme. Mürgid leiavad tee kehani isegi siis, kui oleme üdini tervisliku eluviisi austajad. Süües puu-ja juurvilju või külmutatud marju, need kõik sisaldav erinevaid mürke ja kemikaale. See on juba esimene põhjus, miks peaks igaüks läbima detox kuuri.
Nautsin 100% oma teekonda koos NSH detox teega. Olen ka varem teisi detox teesegusid kasutanud, kuid just NSH sobis mulle kõige paremini. Esimese nädala möödudes tundsin, kui palju kergem on olla. Seedimine läks KORDADES kiiremaks. See oli minu jaoks suur üllatus, kuna seedimine ei ole mul kunagi kõige parem olnud. Kergem tunne kõhus on esimene põhjus, miks juba igatsen detox kuuri.
Kõige vähem uskusin söögiisu vähenemisele, aga minu suureks üllatuseks täitis üks tassike teed kõhtu. Portsjonid vähenesid märgatavalt ning tühjakõhu tunnet ei tekkinud nii pea. Haha, isegi pidin päeva jooksul kalkuleerima, et mida olen söönud, kuna päris ilma toiduta ka ei saa. Ilmselt tahate kõik teada, et kas kaal langes. Vastus on jah, kuid nagu eelmises postituses (loe SIIT) kirjutasin, et see ei olnud põhjus, miks detox kuuri läbisin. Kuid paratamatult kaal langed, kui ainevatus on kiirenenud ja söögiisu vähenenud.
Kuuri ajal loobusin nii mõneski toiduainest, millest saate lugeda samuti eelmisest NSH blogipostitusest (SIIN). Täielikult loobusin piimatoodetest, munast, teravilajdest, kofeiinist. Kiirtoitu ja liha ma ei söö niikuinii, seega polnud detox kuuri ajal minu toidulaud erilist muutunud. Jah, ma olen inimene ja kuuri ajal oli ka paar patupäeva, kus tarbisin suhkrut (ja mitte väikses koguses, meh), kuid sellest hoolimata langes kaal. Üldjuhul pole soovitatav kuuri ajal tarbida ka pähkleid, eriti just maapähkleid, kuid neid ma siiski sõin päris mitel päeval, kuna tundisin, kuidas keha nõuab pisut rasva.
Kuuri teisel nädalal täitus minu keha energiaga. Trennis oli rohkem jaksu ning isegi 10 kilomeetri jooksuaeg paranes. See võis tuleneda korrapärasest söögist ning kiirest ainevahetusest, mille tulemusena kadus raskustunne. Kes soovib detoxi abiga loobuda puusakaunistusest, siis regulaarne trenn tuleb kindlasti kasuks. Puhtalt tee joomisest siinkohal ei piisa, see annab hea tõuke ning eeldused treeningutel.
28-päeva jooksul tundsin end niivõrd hästi, et ilmselt kordan seda juba paari kuu pärast uuesti. Võimalik, et järgmisel korral teen läbi 14-päevase kuuri, see oleneb minu enesetundest ning väsimusest. Boonusena lõi särama nahk, eriti märkasin muutusi näonahas, kus kadus kuivus. Samuti see võib olla tingitud ilmast, aga kindlasti detoxil oli siin oma osa.
Kellel tekkis NSH detox teesegu kohta suurem huvi, loe lähemalt nende kodulehelt (SIIN). Kevad on suurepärane aeg äratada oma keha talveunest ning väljutada mürke. Olen avatud vastama kõikidele küsimustele seoses detox kuuriga, seega julgelt kirjutage siia kommentaare või Kätriin Kübar Blogi Facebooki sõnumitesse (SIIN).
Räägime,
Kätriin
NSHH
Follow me on Bloglovin 
Follow me on Facebook

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s