NATURAL SKINNY HERBS DETOX

Väljas sajab küll paksu laia lund, kuid sellegipoolest on tugevalt tunda kevade saabumist. Päevad on pikemad ja külmakraadid kõiguvad juba pluss poolel. Teadagi toob kevad kaasa muutusi, oleme harjunud garderoobi sisu vahetama, hellitada ennast iluprotseduuridega ning ära ei tohiks unustada oma tervist. “Mul on kevadväsimus” on väga tavapärane lause, mida kuuleb kõikjalt, selleks et võtta vastu aasta kõige ilusamat aega, alustasin detox kuuriga.
Olen ka varem oma organismi puhastanud toksiinidest, seega detox kuur ei ole minu jaoks enam võõras. Mõni nädal tagasi saadeti mulle Natural Skinny Herbs 28. päevase detox teede segu ning märtsi algus on parim aeg paki avamiseks. Toitun 90% ulatuses tervislikult, kuid paratamatult leiavad mürgid tee meie kehani.
Mis on NSH Detox tee ja mida see meile lubab? See on looduslik teesegu, mis aitab kehast väljutada toksiine/mürke, aidates kaasa ainevahetusele, rasvade põletusele ning vähendades puhitust.
Ootused. Peamine eesmärk on väljutada oma kehast mürke, öelda nägemist kevadväsimusele, vähendada kuivust oma nahal, anda lisajõudu küüntele ja juustele. Kindlasti ei sea kõrgeid ootuseid kaalunumbris ning see ei tohiks olla detox kuuri läbimisel peamine eesmärk. Jah, kindlasti võib märgata ka muutusi kaalu peale astudes, kuid see tuleb ainult lisaboonusena.
Millest loobun? Teadagi igasugune dieet nõuab distsipliini ja millestki loobumist. Kindlasti minu välja pakutud list ei pruugi kõigile sobida, seega igaüks peaks kuulama oma keha ning tegema oma valiku. Internet on täis erinevaid detox toidukavasid, kuid üldjuhul need kipuvad siiski klappima.
1. piimatooted
2. muna
3. või, majonees
4. nisu, mais oder, rukkis, kaer, valge riis
5. merekarbid
6. liha
7. soja tooted
8. maapählid ja maapähklivõi
9. alkohol, kofeiin, karastusjoogid
10. suhkur (k.a pruun), mesi
11. ketšup, terjaki
12. kiirtoit
Mida söön?
1. aedviljad, juurviljad, kaunviljad
2. puuviljad
3. lõhe, aga harva
4. herned, läätsed
5. kinoa, gluteenivaba kaer
6. mandlid, kõrvitsa- ja päevalille seemned, sarapuupähklid
7. mandlipiim, kookospiim, riisipiim
8. oad
Täna on alles kuuri teine päev, seega muutustest rääkida on veel vara, kuid kindlasti teen vahe kokkuvõtteid ning kuuri lõpus kirjutan tulemustest.
Alusta puhastukuuri koos minuga ja soeta Natural Skinny Herbs Detox SIIT!
nsh3
nsh2
nsh1
Follow me on Bloglovin 
Follow me on Facebook

One thought on “NATURAL SKINNY HERBS DETOX

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s