H&M STUDIO S/S 16

Vaieldamatult lemmik H&M tiim korraldas neljapäeval moeka pärastlõuna, koos eriti heade snäkkide ja jookidega. Peamine põhjus miks meid kokku kutsusti oli H&M Studio S/S 2016 esmaesitlus.
Studio kollektsioon ei iseloomusta minu stiili, kuid olen sellega siiski Sina peal. Pigem leidsin sealt omad lemmikud. Teen sellest kollektsioonist kaks postitust, esimene on siis n.ö. sneak peek ehk presenteerin natuke telgitaguseid (+imemaitsvat sööki) ning teises postituses näitan oma lemmikuid enda seljas.
H&M Studio S/S 2016 on seiklus stiilimaailmas, mille motoks on hooaja võimalustest kinni haaramine. Kollektsioonis segunevad omavahel boheemlaslik vabadus, mustrid, kihid, matkaselli praktilisus ning linnatüdruku sportlikkus. Esemed on viimistletud, kuid mõjuvad vabalt. Valikust leiab näiteks t-särk-kleite, nöördetaile ning tuunikaid. Esemetele on antud veidi kulunud välimus. Suurim üllataja oli minu jaoks kangaste valik. Kasutusele on võetud siid, nahk, puuvillase ja linase segu, lisaks mitmete esemete puhul on kasutatud 100% orgaanilist puuvilla.
Teises samateemalises postituses näitan oma lemmik esemeid enda seljas. On mida oodata.
Kollektsioon jõuab Postimaja H&M’i 25. veebruaril.
Näeme, räägime
Kätriin
h11

h4

h8

h9

h13

h12

Follow me on Bloglovin 
Follow me on Facebook

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s