CHRISTMAS OUTFIT NR 1

Jõulud, jõulud, jõulud…esimene asi, mis sellega seostub on üks suur stress. Tegelikult on nii, et selle stressi me tekitame ise. Sellel aastal tunnen esimest korda, et jõulud on minu põue pugenud stressivabalt. Tean juba ammu, mida sõpradele/ perele kingikotti pista, mõned pakikesed on juba isegi valmis pandud. Samuti olen oodatud mitmele jõulupeole ning juba praegu tean täpselt, mida nendel õhtutel kannan (teate kui kergendav tunne see on :D).
Sellel aastal olen olnud ilmselt tubli laps ning esimesed jõulupakid on minuni juba jõudnud. Kuid kõige suurema kallistuse saadan H&M usinatele päkapikkudele, kes tegid minu jõulud eriti rõõmsaks.
Kuna minu blogi keskendub pigem fashion/ outfit teemadele, siis proovin paari järgneva postituse näol visata siia ideid, mida jõulupeol/vana aasta õhtul kanda. Siin on siis minu esimene jõulu meeleoluga outfit. Jõulupidu ei pea alati tähendama siidkleiti, julge näidata oma isikupära!
Mäletan, kui eelmisel aastal 70ndad olid pea iga poe vaateaknal ning ma tõesti sügavalt kahtlesin alt laienevates pükstes. Nähes neid nüüd H&M showroomis, sain aru, miksssss need on nii coooolid. Teate neid peab lihtsalt proovima (kontsaga!!!). Kui ilusaks ja pikaks ja peenikeseks need jalad teevad. Säilitamaks siiski peomeeleolu, otsustasin proovida neid pükse koos läbipaistva bodyga, mis paneb kogu outfitile suure ja jämeda punkti.
Body, alumine top ja püksid leiate praegu H&M’st.
Ülehomme juba uus outfit.
Suured tänud minu tiimile, Risto ja Jessica, muahhhh.
See ya,
Kätriin
                                                  Body, top and jeans from H&M
IMG_5288
IMG_5306
IMG_5331
IMG_5273
IMG_5268
IMG_5308
IMG_5426
IMG_5296
Follow me on bloglovin 
Follow me on Facebook

2 thoughts on “CHRISTMAS OUTFIT NR 1

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s