LEATHER X OUTFIT

Eile Britaga tegime kiire outfit shooti, kuid sellega oli nii palju tegemist ja ajude ragistamist. Ah, kas nüüd ongi see aeg käes, kui väljas piltide tegemine on täis piin?! Õnneks siiski vihm andis järgi ja saime 15 minutiga pildid tehtud. Ise arvasin, et siit küll materjali ei tule, kuna tuul oli mega, väljas külm ja uduvihma sadas. Hoiame kõik fingers crossed, et natukenegi näeksime veel päikest.
Outfitist natuke juttu ka. Võiksin välja tuua 100 põhjust, miks “All Leather Everything” on nii cool!!! Nahk on tõeliselt stiilne, kuid see võib mõjuda ka üsna hirmuäratavalt. Kindlasti ei tohi nahka karta, selle kandmiseks on miljon erinevat võimalust. Kui sa pole nahaga veel “sina” peal, siis tuleks alustada vaikselt. Alustuseks võib kanda jakki/toppi/ pükse naha imitatsioonidega/detailidega. See oleks suurepäerane viis saamaks nahaga sõbraks. PS! nahast tooted ei pea olema alati musta värvi.
Ma armastan nahka nii väga! Seda saab miksida kõikvõimalike erinevate kangastega või printidega, see annab igale outfitile chici väljanägemise ning nahk töötab kõigega!
NB! Olles üleni nahast riietega, siis jalga panin valged Niked, et mitte päris motochic välja näha 😀
Muah,
Kätriin
                                           Zara leather jacket/ Zara pants/ Nike Air Max Thea
f2

f1

f8

f3

f5

f7

f6

f4Follow me on bloglovin – http://www.bloglovin.com/blogs/katriinkubarcom-13439583
Follow me on Facebook – https://www.facebook.com/pages/Kätriin-Kübar-blog/364868957034161

2 thoughts on “LEATHER X OUTFIT

  1. Oeh, ma armastan ka nahka! 🙂 Viimati ostsin omale 2 paari nahkpükse, mis sest, et kodus juba 2 paari olemas oli. Samuti on olemas nahkseelikud ja isegi kleit oli, kuid seda ma kanda ei suutnud, polnud just päris see tegumood. Muidu võib-olla isegi kannaks nahkkleiti, kui leiaks selle õige. Lisaks sellele on mul igast eri värvi nahktagisid (must, sinine, punane, lilla, valge, pruun). Noo, nahka peab lihtsalt armastama! 😀

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s