WHAT’S IN MY BAG?

Lisan siia imeilusasse Taasiseseisvumispäeva väga populaarse teema “Mida peidab endas minu igapäevane käekott?!”. Mina olengi seda tüüpi naine, kes kannab kogu “elamist” kaasas. Seepärast on mul üsna raske perfketseid kotte leida, kuna need peavad olema hiiglaslikud (kuigi hea meelega kannaks pisikesi kotte).

bag1

Selline näeb siis üldjuhul välja minu koti sisu. Peale vaadates ei tundugi vb nii palju, kuid kilodes annab tunda küll.

bag2
Need on siis minu töövahendid. Olen veel täitsa vanamoeline ja kasutan tehnoloogia ajastul märkmiku ja ilmselt jään veel mitmeks aastaks kasutama. See on lihtsalt alati nii kindlapeale minek ja kui oma käega juba midagi üles kirjutan, siis on suurem tõenäosus, et unustan vähem. Jahm, kõige suurem ja raskem ese minu kotis on arvuti + selle laadija, mida hetkel pildil pole. Kuid mis sa teed, ilma selleta pole ju elu 😀 . Lisaks peab alati kaasas olema mälupulk, loomulikult telefon ja laadija. Tegelikult kannan igapäevasel kaasas ka kaamerat, kuna blogides on lihtsalt ülitähtis, et see olemas oleks.

bag4
Need ilutooted aitavad ilusti päeva üle elada. PS! meigikott jääb tegelikult mõnikord koju ka, kuna proovin nädalas vähemalt 3-4x olla ilma meigita. Praeguseks lemmikuks on L’Oréal’i beežikas huuleläige ning EOS huulepalsam, mis teeb imesi. Nii nagu minu huuled vajavad hoolt, siis eriliselt pean pöörama tähelepanu kätele. Oma lemmikuks olen leidnud Elizabeth Ardeni 8 hour kätekreemi. Viimasel ajal olen hakanud kaasas kandma ka lõhna, sest peale tööpäeva tuleb päris palju ette väljaskäimist ja üldjuhul kodust läbi ka ei jõua. Kuna mul on väike Pomeranian koer, siis karvaeemaldaja peab olema igal pool kaasas.

bag3
Viimaks kõige tähtsamad esemed milleks on rahakott ja võtmed (tegelikult telefon ka). Ilma nendeta ei lähe ma mitte kuhugi, loogiline vist 🙂 .

Mida teie endaga igapäevaselt kaasas kannate?

Muah,
Kätriin

Follow me on bloglovin – http://www.bloglovin.com/blogs/katriinkubarcom-13439583
Facebook – https://www.facebook.com/pages/Kätriin-Kübar-blog/364868957034161

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s