NYC BEST SHOPPING DEALS

New Yorkis šoppamine on tõeline dreams come true. Kurss ei ole hetkel küll maailmaparim, aga ükskõik, mida sa endale oled soovinud, siis sealt leiab selle väga väga suure tõenäosusega (mainiks siinkohal ilutooteid – p.a.r.a.d.i.i.s.). Eriti on vahe märgata just luksuskaupade osas. Kuigi oleks lootnud, et NYC’s on siiski palju odavam, aga ilmselt ongi asi kursis, mis pole kunagi nii kohutavas seisus olnud. Siin on mõned minu ühed lemmikumad ostud.
Muah,
Kätriin
prügi2Ausalt ka, ma ei ole suurim Michael Korsi fänn, aga mul oli puudu just üks selline pruunikas/beežikas käekott ning outfitid on sellele kotile ammu valitud :). Muide MK on USAs palju odavam, kui Euroopas ning kui satud sinna veel allahindluste ajal, siis tunne on päris hea ja rahakott ei saa ka nii palju kannatada. Nt selle koti sain 50% allahindlusega ja kui õigesti mäletan, siis maksis see 150€ või vähemgi veel. Õnneseen või mis?

prügi3Haha, siin ka teine MK ese (tegeltikult kolmas on ka 😀 ). Ausalt ka, seal oli lihtsalt nii odav, et ma ei suutnud oma näppe tagasi hoida ja siiski tegemist on äärmiselt kvaliteetsete asjadega. Olen päris uhke oma täiesti tavalise rahakoti üle, mis mahutab nii mõndagi ning sellest on raske tüdineda.

prügi5Ja siin need on, kurikuulsad Anastasia Bevery Hills hitt tooted (ah, kahetsen, et jätsin kontuurimis palettid ostmata). Kes veel kuulnud/ näinud pole, siis googeldage ja teie silmad kukuvad peast. Vaadake nt Youtube videosi või jälgige Instagramis @anastasiabeveryhills (muide neil on muljetavaldavalt 5.7m followeri). Ka Eesti tipp jumestajad kasutavad neid tooteid! Mina valisin endale klassikalise punase ja beeži matt vedela huulepulga (ei need pole huuleläiked). See pigment on reaalselt ehmatav ja püsivad peal 24h, hämmastav kas pole? Lisaks siis pidin endale saama ka nende teise best selleri, milleks on nende magic kulmupliiats, jama on ainult selles, et see saab nii ruttu otsa. Ma isegi ei raatsi seda igapäevaselt kasutada. Aa ja hinnad ei ole ka maailma kõige kallimad, äkki umbes mingi 20€ huulepulk. PS! siinkohal räägin tipptasemest.

prügi 4

No ja muidugi must have Apple! Nii ei saa ju USAst lahkuda, kui ei osta endale Apple toodet ( sama nagu Eestis lahkudes ei maitse musta leiba või kohukest?!?! ok vist päris mitte nii 😀 ). Tuleb tunnistada, et tõesti on Apple tooted odavad kui Eestis (parema kursi puhul oleks Apple poes šoppamine olnud räiesti süümepiinadeta). Hinnaks oli minu mäletamist mööda alla 150€ (Eestis 189€). Haha, nagu näete on see iPod nano veel täiesti avamata ja kiles. Kahjuks on see hetkel nii, kuna mul arvuti mälu on täiesti täis ja ma ei saa siia laule ega muud stuffi tõmmata. A ja miks ma ei kuula muusikat iPhonest, sest 1. mul on seal ainult 16 gb, mis on ammu juba täis ja 2. aku ei ole ka väga kiita.

prügi1

Follow me on bloglovin – http://www.bloglovin.com/blogs/katriinkubarcom-13439583
Facebook – https://www.facebook.com/pages/Kätriin-Kübar-blog/364868957034161

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s