NYC X OUTFIT

New York, New York sinuga pole kunagi igav. Täna ärkasime “pisut” hiljem kui muidu, umbes täpselt 11 ajal. Seekord kinkisin siinse väärtusliku aja oma kehale ja vaimule, et natukenegi jõudu koguda, et selle meeletu tempoga sammu hoida. Kuidas on võimalik, et aeg siin nii kiiresti lendab?! Kui nii edasi läheb, siis tekib küll pisut hirm vananemise suhtes, hahaha.
Tegelikult oli tänane päev kümnesse. Laiskvorstid nagu me täna olime, saime Kerttuga toast välja nelja ajal. Otsustasime, et külastame Chinatowni, mis on kindel must have, kui New Yorki satud. Tänavatel liiguvad 90% ulatuses hiinlased, igalpool on hiina keelsed sildid ning sealsetes poodides müüakse enamjaolt kohaliku toitu. Tundmisrõõm oli suur, kuna aastavahetuse võtsin vastu Hong Kongis. Hinnad Chinatownis on odavamad, kui kesklinna piirkonnas, seega ilmselt ei jäänud see meie viimaseks korraks. Liikudes mööda Chinatowni tänavaid sattusime Little Italy’sse, mis oli tõeliselt väike. Mulle meenutas see siiski pigem Chinatowni, kus oli palju Itaalia restorane, kuid ei midagi erilist.
Haha ja päeva nali! Liikudes mööda New Yorki tänavaid, märkas Kerttu, et näe Brooklyn Bridge paistab. Seadsime sammud siis silla poole. Teadsin, et täna tahan kindlasti teha outfiti shooti, siis otsustasin, et teeme selle kurikuulsal sillal. Kui shoot tehtud, otsustasime, et ületame selle silla mööda jalakäijate rada. Kui olime jõudnud üle silla, siis avastasime, et me ei ületanudki kuulsat Brookyln Bridge, vaid hoopis Willamsburg Bridge, hahaha :D. Te oleksite meie pettunud nägusi nägema. Ok, tegelikult oli sild siiski sama suur kui Brooklyn Bridge ja ilmselt ka väga sarnane vaade, kuna need kaks silda ei asu üksteisest kaugel. Homme proovime siiski teadlikult selle õige silla üles leida.
Kirjutada on veel nii palju, et praegu panen siia punkti, kuna ma ilmselt jääkski teiega jutustama. Kell on 7 hommikul ja ma pole veel magama jõudnudki…:D
Ja teretulemast perekonda, minu uued armastused – Nike Air Force 1.
Musid, kallid
Kätriin
                             Nike top/ H&M shorts/ Mango sweatshirt/ Nike Air Force 1/ New Era cap

bridge1

bridge2

bridge4

bridge5

bridge6

bridge7

beidge3Follow me on bloglovin – http://www.bloglovin.com/blogs/katriinkubarcom-13439583
Facebook – https://www.facebook.com/pages/Kätriin-Kübar-blog/364868957034161

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s