Silma laseroperatsioon

Lõpppppppude lõpuks on see kauaoodatud hetk käes, kui saan oma -3 prillidest/ läätsedest igaveseks lahti. Homme (29.01.15) kell 11.00 Silmalaseris tehakse mulle silma laseroperatsioon, mis tähendab seda, et vähem kui 24h pärast olen ma 100% nägija. Tuleb tunnistada, et operatsiooni ma ei karda, kuna kõik on mulle seda kinnitanud, et kogu protsess käib välgukiirusel ja täiesti valutult, küll aga pidi natuke tundma ebamugavust.
Kuid on siiski paar asja, mis mind selle operatsiooni juures häirib. Nimelt ma ei tohi 3 nädalat peale opi trenni teha, mis on mulle, kui täielikule trenni fanaatikule võimatu. Siiani olen jooksnud igapäev 10km ja hetkel ei ole veel endale selgeks teinud, et ma ei tohi enam joosta 3 nädalat. See on päris hirmus… kuid usun et tanstutreeningute juurde saan naasta üsna pea, kuna juhendajana saan ka sõnadega õpetada. Teine asi mis mulle muret valmistab on silmade kuivus pärast operatsiooni. Tean, et mõnel kestab see mitmeid kuid ja eks see tekitab natuke ebamugavust.
Nendest väikestest ebamugavustest hoolimata on silma laseroperatsioonil 100000 eelist. Kõigest hoolimata saan ma ju nägijaks ja ilma prillideta/ läätsedeta on ikka elu palju palju lihtsam. Ma ei jõua ära oodata neid hommikuid, kui silmad lahti teen ja ma näen üliselgelt, samuti suvel on lihtsalt nii palju parem. Näiteks rannas läätsedega päevitada ja ujuda ei ole üldse kõige meeldivam, kuna päike lihtsalt muudab silmad nii kuivaks. Ei hakka siin üles loetlema neid miljoneid plusse, mida saan kogeda ilma prillideta ja läätsedeta. Tegelikult, mis mind lõplikult otsustama pani, oli see, et sain läätsedega olla päevas maksimaalselt 4-6h ja peale seda hakkasid silmad nii tohutult kuivama. Proovisin küll erinevaid läätsesid, aga midagi ei aidanud. Seega viimased 1,5 aastat olen suurema osa ajast prillidega veetnud. Ja no muidugi sellised hetked, kui annad tantsuklassi ja lööd oma prillid kesest tundi vastu maad 😀 ma võtsin seda küll naljaga, aga siiski väga piinlik ja nõme. Hahahahha ja seda ma ei ole rääkinud veel, et kui valmistasime Hongkongiks kava, siis ühes proovis lendasid mu prillid keskelt pooleks ehk siis täpselt kuu aega enne operatsiooni. Nooo jaa mis mul muud üle jäi, kui igapäevaselt ringi käija keskelt kokku liimitud prillidega, kuna 3 nädalat enne operatsiooni ei tohi läätsesid kanda. Tänu sellele õnnetusele ootan ma seda operatsiooni veelgi rohkem.
Oiiii ja ma ootan selliseid hetkel nagu näiteks hommikused meikimised peegli ees, nii et ma ei pea nina vastu peeglit puudrit näkku määrima 😀 oijahhhh prillidega inimestest võiks teha isegi anekdoodiraamatu, minul igaljuhul oleks küll paar lugu rääkida 😀 😀
Okei, nali naljaks ja teen nüüd veel kibekiirelt viimased tähtsad toimingud enne operatsioonipäeva, kuna paar päeva ei taha kindlasti arvutiekraani vaadata.
Kui keegi minu blogi lugejatest on silma laseroperatsiooni läbinud, siis võite oma kogemustest kirjutada. Kindlasti kirjutan ka põhjalikult pärast opi, kuidas see kõik toimus.

NB! Lisan siia ka 3 pilti minust Joelist Back To The Basics koolitusest.

Musid, kallid.

Screen Shot 2015-01-28 at 15.20.48

Screen Shot 2015-01-28 at 15.20.39

Screen Shot 2015-01-28 at 15.20.09

2 thoughts on “Silma laseroperatsioon

  1. Edu operatsioonil! Kas teeksid postituse oma mitu korda nädalas treenid ja mida täpselt teed, milline on sinu dieet ja kuidas end vormis hoiad? 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s